ak koprivnica

Koprivnički atletičari postigli sjajne rezultate na Prvenstvu Hrvatske u polumaratonu, Hitre drape rušile osobne rekorde

U Požegi se 30. rujna održalo Prvenstvo Hrvatske u polumaratonu u sklopu kojeg je bila organizirana i utrka građana na 5 kilometara. Start za obje utrke krenuo je u 09.30 gradskim ulicama, a trčalo je oko 400 natjecatelja.

Mušku ekipu Atletskog kluba Koprivnica u polumaratonu predstavljali su: Danijel Katalenić koji je utrku završio u vremenu 1:18:52 te je u kategoriji 40+ zauzeo 3. mjesto, Zvonko Vrhovski je s vremenom 1:26:19 zauzeo 3. mjesto u kategoriji 55+. Odlično su istrčali i Marko Jertec s vremenom 1:30:22 te Benjamin Vuk 1:34:47.

Predstavnice ženske ekipe AK Koprivnica koje su postigle svoje osobne rekorde na polumaratonu bile su: Ivana Merc s vremenom 1:46:32, Estera Rac 1:48:19, Dijana Radotović 1:55:32, Irena Ećimović 1:57:20, Marija Vladušić 2:03:02 te Sonja Rušak 2:09:40.