5.7 C
u zagrebu

Koprivnički atletičari testirali snagu na Prvenstvu Hrvatske u višeboju, najbolji Teo Ištvan i Petar Slavinić

Natjecali su se limači i mlađi kadeti

Mladi koprivnički atletičari sudjelovali su proteklog vikenda na Prvenstvu Hrvatske u višeboju.

U subotu je održano pojedinačno za limače i limačice, koji su se natjecali u tri discipline, trčanju 200 na metara, skoku u dalj i bacanju vortexa.

Teo Ištvan je zbrojem osvojenih bodova ostao jedno mjesto uskraćen za postolje, odnosno bio je četvrti. Lena Novak osvojila je 16. mjesto, a Ella Sever bila je 23.

Dan kasnije bio je rezerviran za mlađe kadete i kadetkinje, koji su se, također, natjecali u višebojima.

Tu je, pak, najbolji bio Petar Slavinić, koji je osvojio peto, nakon zbroja ukupnih bodova na 80 metara s preponama, bacanju kugle, skoku u vis i utrke na 600 metara.

Karla Obranović bila je 12., a Tija Požgaj završila je četiri pozicije iza nje.

Kako dobar look! Sviđa nam se sve na njoj, hlače i jakna su top, a jedan detalj obara

Iako je subota prošla u znaku sivih oblaka, sramežljivo sunce u prijepodnevnim satima pokazalo je svoju moć i "namamilo"...