Koprivnički karatisti uspješni u Virovitici

U Virovitici je prošle subote održan 11. međunarodni karate fest Virovitica Open 2013. Na turniru je sudjelovalo 560 natjecatelja iz 63 kluba iz Hrvatske, Mađarske, Srbije, Crne Gore, Slovenije i Rumunjske.

Na turniru je nastupilo i sedam natjecatelja Karate kluba Koprivnica, koji su osvojili pet medalja. Najveći uspjeh ostvarila je Ana-Marija Mijatović koja je u kategoriji učenica -36 kg osvojila prvo mjesto i zlatno odličje.

Srebro je osvojio Tomislav Šaško u kategoriji mlađih kadeta -57 kg, dok su se broncama okitili Petar Rod (mladđi kadeti -41 kg), Anto Mijatović (mlađi kadeti -45 kg) i Tomislav Šaško (kadeti -63 kg). Nastupile su i Sara Jurenec te Marina Mikulić.

Tanacković brončani

U Virovitici su nastupila i četvorica članova Karate kluba Podravka. Brončano odličje osvojio je Lovro Tanacković u konkurenciji juniora, dok su bez plasmana ostali Ivan Varga, Dominik Juranić i Dominik Cvitić.