Prvenstvo Hrvatske u kartingu

Koprivnički kartingaši održali vodstvo u ukupnom poretku

Zagrebačku utrcu Koprivnica je zaključila na četvrtom mjestu u konkurenciji klubova, što je dovoljno za očuvanje prvog mjesta u ukupnom poretku Prvenstva Hrvatske.

Deset vozača karting kluba Koprivnice nastupilo je na četvroj utrci Prvenstva Hrvatske koja se proteklog vikenda održala na karting stazi GB Zagreb.

Damjan Sekulić bio je najbrži u klasi 125 KZ, čime je dodatno učvrstio vodeću poziciju u ukupnom poretku. Marko Turk utrku klase Mini kart 60 završio je kao treći, jednako kao i Nikola Samaržija u klasi KZ 125. U istoj kategoriji Saša Fišter bio je četvrti, Davor Barukčić peti, Andrej Burek šesti, Tomislav Radić sedmi i Branimir Rojko osmi. Hrvoje Tisaj završio je kao četvrti u utrci klase Rotax dd2.

Nakon Zagreba, na rasporedu su još dvije utrke do kraja sezone, krajem rujna u Virovitici te sredinom listopada ponovno u Zagrebu.