Koprivnički kartingaši postigli zapažene rezultate u Ptuju, Leon Zelenko i Marko Turk pobjednici

Na karting stazi Hajdoše pored Ptuja održana je međunarodna karting utrka na kojoj je sudjelovalo 65 vozača iz Slovenije, Hrvatske i Italije. Nastupili su i koprivnički kartingaši iz klubova Koprivnica i Podravina te postigli zapažene rezultate.

U klasi Mini 50 Leon Zelenko osvojio je prvo mjesto, a na najvišu stepenicu postolja popeo se i Marko Turk u klasi Rotax Micro Max.

U istoj klasi Luka Vuk bio je treći, a Fran Kranjac šesti.

U klasi Rotax Junior Karla Švec osvojila je peto mjesto, dok je u klasi Rotax dd2 Masters Ivo Matić bio sedmi.
U klasi 125 s mjenjačem Nikola Samaržija osvojio je treće, a Hrvoje Tisaj četvrto mjesto.

Koprivnički kartingaši pripremaju se za sljedeću međunarodnu utrku koja se održava 30. kolovoza u Novom Marofu, a na kojoj se očekuje oko 90 karting vozača iz Hrvatske i Slovenije.

Uskrsni jelovnik

FOTO/VIDEO Koprivničanci “navalili” na ribu za Veliki petak, nekima cijene previsoke: “Kao da sam kupila odojka!”

Veliku gužvu zatekli smo danas na koprivničkoj tržnici. Iako su redoviti štandovi relativno slabo posjećeni, ribarnica je puna. Brojni...