18.7 C

Koprivnički rukometaši „melju“ sve pred sobom

Rukometaši Koprivnice došli su do četvrte pobjede zaredom pobjedivši Bjelovar II rezultatom 38:25.

Trener Nenad Smiljanec nije mogao računati na ozljeđene Horvata i Baničeka.

U utakmicu su obje ekipe ušle oprezno, igralo se gol za gol sve do polovice prvog poluvremena kada se brzim kontrama i polukontrama domaća ekipa odvojila s razlikom koja je na poluvremenu iznosila čak deset golova.

U nastavku rukometaši Koprivnice nastavljaju istim tempom. Granitna obrana ne dozvoljava gostima da ozbiljno zaprijete Cmarku, a brz i i efikasan napad predvođen raspoloženim Turkom osiguravaju uvjerljivu pobjedu.

Najefikasniji u redovima domaćih bili su Turk sa 9, te Karlović, Lorber i Grašić sa 5 pogodaka.

Iduće kolo Koprivnica gostuje u Lepoglavi.