5.7 C

Koprivnički rukometaši uvjerljivi u Ludbregu

Rukometaši Koprivnice došli su do šeste pobjede u prvenstvu pobjedivši Ludbreg. Raspoložena je bila koprivnička momčad, Ludbreg jednostavno nije imao odgovor na igru gostiju i na odmor se otišlo sa 7 golova prednosti.

U nastavku, razlika u kvaliteti je došla još više do izražaja, prednost se samo povećavala da bi rezultat na kraju bio 18:31.

Najefikasniji u redovima gostiju bili su Karlović sa sedam i Turk sa pet pogodaka. Kapetan Cmarko na golu je skupio čak 24 obrane.

Koprivnica se nalazi na drugom mjestu Treće HRL – sjever sa jednim bodom manje, ali i jednom utakmicom manje od vodećeg Marofa. Iduće kolo Koprivnica dočekuje mladu ekipu Varteks DC 2. U međuvremenu, u četvrtak, odigrati će se utakmica Kupa u Goli protiv istoimenog domaćina.

LUDBREG „MLJEKARA BOHNEC” – KOPRIVNICA 18:31(9:16)

LUDBREG – Gradska sportska dvorana. Gledatelja 100. Suci: Murić i Medved (Varaždin).

LUDBREG MB: Murić, Grgec 1(1), Struški, Bunčić, Šoltić, M. Balažinec 2, Špoljarić, I. Balažinec 2, Pišpek 3, Gotić 2, Požgaj 5, Komes 3(1). TRENER: Andrija Pišpek

KOPRIVNICA: Kušević, Lorber 2, Zrakić 3, Horvat 1, Juratović 1(1), Turk 5(1), Karlović 7(1), Udovičić 1, Šalamon 3, Ružić 2, Baniček, Cmarko, Pranjić 3, Peić 1, Grašić 2, Markovinović. TRENER: Nenad Smiljanec.

SEDMERCI: Ludbreg MB 2(2), Koprivnica 3(3).

ISKLJUČENJA: Ludbreg 10 minuta (Struški 2+2, M. Balažinec 2+2, Požgaj), Koprivnica 6 minuta (Turk, Karlović, Ružić).

MEĐUNARODNO PLIVAČKO NATJECANJE U ZAGREBU

Plivači Cerina izvrsni na Festivalu plivanja, neki od njih izborili nastup i na Prvenstvu Hrvatske

Kadeti i mlađi kadeti Plivačkog kluba Cerine sudjelovali su na međunarodnom plivačkom natjecanju, Festival plivanja 2024. U konkurenciji 28 kluba...