9.9 C

Koprivnički rukometaši poraženi u Križevcima

Županijski derbi 7. kola Druge HRL-sjever odigran je u Križevcima, domaći KTC upisao je pobjedu protiv susjeda iz Koprivnice.

Iako je na poluvremenu rezultat bio izjednačen (13:13), križevački rukometaši su zaigrali bolje u nastavku te su na kraju slavili pobjedu od 27:22.

Za KTC su najefikasniji bili Neven Predojević i Matija Hunjak sa po 6 pogodaka, dok je Damir Kukec postigao 9 za Koprivnicu.

DRUGA HRL-SJEVER, 7. KOLO

KTC – KOPRIVNICA 27:22 (13:13)

KRIŽEVCI – Sportska dvorana Križevci. Gledatelja 100. Suci: Barić (Čakovec) i Rendulić (Kutina).

KTC: Šporer, Višnjević; Šignjar, N. Predojević 6, Kraljić, Petrač 5(2), Iv. Augustinčić, Pavliček 4, Ig. Augustinčić, Vuković, Hunjak 6(2), R. Predojević 5, Kamenar 1. TRENER: Dragutin Miklečić.

KOPRIVNICA: Jazvec, Cmarko; Lorber 4, Kukec 9(6), Lovrek, Karlović 4(1), Krofl 1, Zrakić 3, Ružić, Martinjak 1, Pranjić. TRENER: Goran Gerjević.

SEDMERCI: KTC 5(4), Koprivnica 8(7).

ISKLJUČENJA: KTC 8 min. (Kamenar 2+2, Kraljić, Pavliček), Koprivnica 10 min. (Zrakić 2+2, Krofl, Ružić, Martinjak).

Supersport HNL

Slaven sutra gostuje kod Istre, Radeljić: Nismo se prilagođavali Hajduku, pa nećemo ni Istri

Nakon poraza od Hajduka u Koprivnici (0:1), nogometaši Slavena okreću se novom prvenstvenom kolu. Odlaze na gostovanje kod Istre,...