9.3 C
Utorak, 23. travnja 2024.

Koprivnički rukometaši poraženi u novoj dvorani

091121-koprivnica-mPrijelaz u novu dvoranu nije bio sretan za rukometaše Koprivnice, koji su u subotu na večer poraženi od AG Dinasa. Gosti iz Đurđenovca na odmoru su imali prednost od 17:11, a na kraju su pobijedili sa 33:21.

Koprivnica je dobro otvorila susret i u 10. minuti povela sa 4:2, minutu poslije bilo je 5:3. Međutim, nekompletni domaćini, koji su zaigrali bez kažnjenog Zrakića, nisu uspjeli dulje zadržati koncentraciju.

AG Dinas je u 17. minuti izjednačio na 7:7, a već u 26. bilo je 9:15. Razbranio se Vinojčić, efikasni su bili Kragojević, Nekić i Špoljarić, koji su lako prolazili kroz obranu domaćih.

S druge strane, Koprivnica je previše griješila u napadu, nije bilo rješenja za čvrstu obranu Dinasa. Ružić se nije najbolje snašao kao zamjena za Zrakića na pivotu, a s vanjskih pozicija nije bilo prave prijetnje.

Gosti su u nastavku u potpunosti razbili domaću momčad, koja se pomirila s porazom. U skromnoj minutaži mladi Antonio Pranjić postigao je pet pogodaka i pokazao da zaslužuje više povjerenja.