7.9 C
Košarka

Košarkaši Podravca ispustili pobjedu u zadnjoj četvrtini, splitski Universitas bolji za 10 poena

Košarkaši Podravca iz Virja jučer su igrali domaći susret Prve lige protiv gostiju iz Splita, ekipe Universitas Diplomus. U ovom susretu bilo je čak 48 izgubljenih lopti, a ekipe su ih točno raspodijelile (24-24).

Virovski košarkaši poveli su 17-9, međutim gosti nisu dopustili veće odvajanje. Prva četvrtina pripala je domaćinima 17-13, dok se na odmor otišlo rezultatom 35-31.

U trećoj četvrtini bolji su bili domaći za 1 poen, iako su imali vodstvo od osam poena, gostise nisu dali. U zadnjoj četvrtini sve je prelomljeno, Gosti su pet minuta do isteka 40 minuta napravili seriju 0-14, te stvorili poveću prednost koju domaći nisu mogli sustići. Velike zasluge seriji gostiju idu Gabrijelu Mariću koji je od 14 poena zabio 12. Krajnji rezultat bio je 70-80.

Kod Podravca ponajbolji igrač bio je Nikola Šestak s 14 poena i 6 uhvaćenih lopti.

Prva košarkaška liga, 21. listopad

KK Podravac Virje – KK Universitas Diplomus 70-80

Izbor

FOTO Naše djevojke Iva i Laura među najljepšima su na sjeveru Hrvatske, upoznajte ih

Diljem Lijepe Naše održavaju se izbori za najljepšu djevojku u raznim kategorijama. Koprivničko-križevačka županija ni ove godine ne organizira...