6.3 C
Utorak, 23. travnja 2024.
žkk koprivnica

Košarkašice Koprivnice poražene od druge ekipe Medveščaka

U 11. kolu A2 lige , ekipa ŽKK Koprivnice u nervoznoj utakmici i nakon velike borbe doživjela je poraz  66 : 76 od ekipe ŽKK Medveščak II.

11. kolo, A2 liga :

Koprivnica, 28.01.2017. :

ŽKK KOPRIVNICA   :     ŽKK MEDVEŠČAK II   66 :76

( 20 : 20 , 11 : 21 , 10 : 20, 25 : 15 )

ŽKK Koprivnica: J.Triplat 4 , G.Šestak 4, S.Delimar , V.Ž.Henezi , M.Kapetanić 2, D.Kovačić 2, D.Laljek 14 ( 2 x3 ) , V.Šestak 10 , K.Vida 9 ( 1 x 3 ), A.Križan 2 , V.Čehok 19 Trener: D.Betlehem

ŽKK Medveščak II: L.Brletić , Sabljakoviuć 4, Macan 13 ( 1 x 3 ) , T.Benković 1, N.I.Franić 18, Arežina 10, Posavec 6, Pjevac 2, M.Rogulja. D.Grizelj 22 ( 1 x 3 ) Trener: Ž.Alatović

U 11. kolu A2 lige , ekipa ŽKK Koprivnice u nervoznoj utakmici i nakon velike borbe doživjela je poraz  66 : 76 od ekipe ŽKK Medveščak II. Mlada ekipa Koprivnice igrala je u skladu sa svojim mogućnostima, ali zbog objektivnih okolnosti (kapetan Katarina Vida nije trenirala zbog jake prehlade cijeli tjedan, a Jelena Triplat zbog istog razloga odigrala samo prvu četvrtinu) do pobjede se nije moglo. U redovima domaćih najbolja je bila povratnica Viktoria Čehok sa 19 koševa.

Odigrana je i utakmica Alpe adria lige Z15 u dvorani Branimir. Protivnice su bile iz Zagreba, ŽKK Medveščak. U samim počecima utakmice domaće su vodile prvih 7 minuta a nakon toga gošće su preuzele vodstvo do kraja utakmice.

Alpe adria liga:

ŽKK KOPRIVNICA    :     ŽKK MEDVEŠČAK II 41:91

( 10 : 17 , 11 : 27 , 9 : 24, 11 : 23 )

ŽKK Koprivnica: S. Škribanek, V. Žauhar-Henezi 6, J. Dombaj, M. Kapetanić 2, S. Jug 2, L. Mustač, N. Sačer, M. Granželić 11, A. Čavljak, D. Laljek 20 Trener: Marica Korolija

ŽKK Medveščak: M. Dumenčić 8, L. Brletić 6, K. Bišćan, L. Krajinović 12, G. Kolovrat 3, I. Leovac 4, D. Benović 16, L. Tikvicki 27, M. Rogulja 15

Državna cesta broj 10

KAOS Pet minuta nakon prometne na brzoj cesti dogodio se i lančani sudar, vozač prebrzo jurio

Nakon prve prometne nesreće na državnoj cesti broj 10 došlo je do još jedne prometne nesreće s materijalnom štetom....