7.4 C
Utorak, 16. travnja 2024.
TREĆA HNL SJEVER

Križevčani u završnici srušili moćni Polet, Picoki teško poraženi u Ždralovima, Tehničar konačno do pobjede

Odigrane su utakmice 4. kola.

Utakmice 4. kola Treće HNL Sjever odigrane su danas, u subotu.

Radnik-Križevci s novim trenerom Kemenovićem ugostio je Polet iz Svetog Martina na Muri te slavio 2-1. Pogotke za križevački sastav postigli su Petak i Babić u 10., odnosno 88. minuti. Strijelac za goste bio je Herceg u 70. minuti

Na Starom bregu igrali su Tehničar Bjelovar. Triput zaredom Tehničar je završavao utakmice s 1-1. Došlo je vrijeme za pobjedu, i to rezultatom 2-1.

Ludbreška Podravina gostovala je u Virju. Domaći Podravac poražen je s 1-2.

Đurđevački Graničar otišao je na možda i najteže gostovanje – u Ždralove. Ondašnja Mladost sa 6-1 pobijedila je Picoke.

Virovitica i Papuk odigrali su 4-0, a Rudar Varteks 1-0.

USPJEH

Antonio Kolar i Borna Bojkić opravdali očekivanja na državnom natjecanju iz informatike

Učenici Strukovne škole Đurđevac i ove su godine na državnom natjecanju iz informatike bili uspješni. U kategoriji razvoj softvera...