Četvrta liga

Križevci zasluženo slavili u derbiju, Klostrani poraženi od fenjeraša, Tehničar dobio Garić
K

Novo kolo Četvrte lige odigrano je danas. Igrani su svi susreti osim Dinama iz Predavca i Podravca iz Virja koji se igra u ponedjeljak.

Tehničar je gostovao u Garešnici gdje je bio blagi favorit, s obzirom na stanje na tablici. Ulogu su i opravdali i slavili 0-2.

Kloštranska Mladost prvotno je trebala igrati u nedjelju, no susret je prebačen na subotu. Kloštrani su bili bez Presečana (u polju) i vratara Balale, obojica su bili kartonirani. Došao im je fenjeraš Tomislav iz Bereka koji je iznenađujuće slavio s 0-3 i tako prepustio zadnje mjesto Čazmi.

Težak posao čekao je Picoke u Papuku. Domaćin je iskoristio prilike i slavio s 2-0.

Derbi kola igrao se u Križevcima gdje je tamošnji Radnik ugostio trećeplasirani Ferdinandovac. Domaćin je nakon 90 minuta uvjerljivo i zasluženo slavio s 3-0. Prva dva pogotka zabili su u prvom poluvremenu, a treći je zabio Mladen u drugom.

USPJEH

Antonio Kolar i Borna Bojkić opravdali očekivanja na državnom natjecanju iz informatike

Učenici Strukovne škole Đurđevac i ove su godine na državnom natjecanju iz informatike bili uspješni. U kategoriji razvoj softvera...