18.7 C
kuglanje za slijepe i slabovidne

Kuglači ŠUS Podravine osvojili treće mjesto u Zagrebu

Podravski natjecatelji u konkurenciji 8 klubova iz Hrvatske, Srbije, Slovenije i Bosne i Hercegovine osvojili su sjajno 3. mjesto.

Kuglači ŠUS Podravine, proteklog vikenda, 05.02.2017. godine, sudjelovali su na 5. Otvorenom prvenstvu grada Zagreba u kuglanju za slijepe i slabovidne koje je ujedno bilo i 2. Memorijalni turnir Stanko Jerković.

Podravski natjecatelji u konkurenciji 8 klubova iz Hrvatske, Srbije, Slovenije i Bosne i Hercegovine osvojili su sjajno 3. mjesto postigavši najbolji ekipni rezultat u povijesti srušivši 1934 čunja, samo jedan manje od drugoplasiranih i deset manje od prvoplasiranog Zagreba.

Redoslijed ekipa: 1. SKS Zagreb

2. KPŠRDS K.Jeraj, Ljubljana

3. ŠUS Podravina, Koprivnica

Natjecatelji Podravine u ekipi postigli su jedne od najboljih sezonskih rezultata što se odrazilo i na ukupnom ekipnom rezultatu: Ana Tkalčec – 2. mjesto u kategoriji B1 žene, Ivica Ferenčić – 1. mjesto u kategoriji B2 muškarci,                      Marijan Črneli – 3. mjesto u kategoriji B3 muškarci sa najboljim osobnim rezultatom od 730 srušenih čunjeva!

U pojedinačnoj konkurenciji nastupio je i Darko Brgles koji je osvojio 11. mjesto u kategoriji B3 muškarci.