5.1 C

Kvalifikacije za Drugu ŽNL // Reka u dramatičnoj utakmici minimalno svladala Gornju Rijeku

Druga utakmica kvalifikacija za popunu Druge županijske nogometne lige odigrana je u četvrtak na igralištu Miklinovca u Koprivnici. Reka je nakon poraza od Lipe upisala pobjedu protiv Gornje Rijeke rezultatom 3:2, ali je glede prolaska i dalje sve otvoreno.

Već nakon par minuta utakmice Gornja Rijeka nije iskoristila jedanaesterac, greda je spriječila pogodak. Nedugo nakon toga za vodstvo Reke pogodio je Mihelčić, ali je stvari na početak vratio Deglin.

Strijelac za 2:1 ponovno je bio Mihelčić, Deglin je uzvratio za 2:2, a onda je u samoj završnici, 10 minuta prije kraja, Reka došla do tri boda zahvaljujući pogotku Davora Adamića.

Ovaj rezultat daje Reki nadu za prolaz u Drugu ŽNL, ukoliko Gornja Rijeka u nedjelju u 3. kolu kvalifikacija ne uspije pobijediti Lipu. U slučaju bilo kakve pobjede, Gornja Rijeka će na ljestvici biti bolja od Reke koja je od Lipe u 1. kolu izgubila s 0:3.

I drugu utakmicu kvalifikacija pratio je velik broj gledatelja // Foto: Koprivnica.net