9.3 C
prva hrl za žene

Laka pobjeda Podravka Vegete u Rijeci protiv posljednje ekipe lige, Holešova utrpala velikih 12 komada
L

Najefikasnija igračica bila je Maria Holešova s 12 postignutih pogodaka, a pratila ju je Čigirinova s upola manje zabijenih golova.

Današnji Podravkin protivnik u prvenstvu bio je riječki Zamet, trenutno zadnji na tablici koji je u 10 utakmica ostvario tek dva boda. Podravka je pak s druge strane s unaprijed odigranim 13. kolom u 10 utakmica i dalje bez poraza s maksimalnih 20 bodova u hrvatskom prvenstvu.

U sastavu nije bilo Ihnjeve, Jožekove, Debelić, što je značilo da ih Saračević odmara za subtotu i domaći susret protiv Craiove.

Ako je i postojala kakva neizvjesnost, ona je otklonjena u prvih pet minuta utakmice kada je Podravka odjurila na 0-4. Poluvrijeme je privedeno kraju rezultatom 7-18 za gošće iz Koprivnice, dok je u drugom dijelu sve nastavljeno u istom ritmu. Konačan rezultat bio je 15-35.

Slijedi domaći susret protiv rumunjske Craiove u subotu u 14.30 sati.