Legrađani preuzeli vodstvo u županijskoj ligi

09:46h
0
U 25. kolu Prve županijske nogometne lige, koje je odigrano proteklog vikenda, Graničar iz Đurđevca pred svojim navijačima pogotcima Brkića i Martinčića pobijedio je Bratstvo iz Kunovca 2-0, Osvit iz Đelekovca poražen je na svojem travnjaku od Mladosti iz Koprivničkih Bregi 3-2, dok je u derbiju kola odigranom u Malom Otoku Mladost poražena od Graničara iz Legrada 3-2, što je Legrađane ponovno dovelo na prvo mjesto na tablici.
Tehnika je pobijedila Tomislav iz Svetog Ivana Žabna s 4-0, momčad Prugovca na svojem je terenu pobijedila Panoniju iz Peteranca 3-2, Ferdinandovac i Borac iz Imbriovca podijelili su bodove odigravši 3-3, Sabarija iz Subotice Podravske teško je poražena pred svojim navijačima od Viktorije iz Vojakovca sa 6-0, dok je Omladinac Sloga iz Herešina poražena na gostovanju u Podravskim Sesvetama od Drave 2-1.

Nakon 25 kola na prvo mjesto ljestvice ponovno je zasjeo Graničar iz Legrada s 50 bodova, bod manje ima drugoplasirana Mladost iz Malog Otoka, dok je na trećem mjestu s 47 bodova Borac iz Imbriovca.

DRUGA ŽNL (21. kolo)

Sokol Sokolovac – Mičetinac 0-0
Starigrad – Miklinovec 1-4
Ratar Miholec – GOŠK Gotalovo 1-0
Močile – Šemovci 2-1
Hrvatski bojovnike Mokrice Miholečke – Drava Novigrad Podravski 10-0
Jadran-Galeb Koledinec – Gornja Rijeka 3-2
Hlebine – Podravec Torčec 0-1

Ljestvica
1. Miklinovec 52
2. Starigrad 45
3. Gošk Gotalovo 44

TREĆA ŽNL (21. kolo)

Mladost Sigetec – Prekodravac Ždala 0-2
Udarnik Zablatje – Rudar Glogovac 4-1
Mladost Kutnjak – Graničar Novo Virje 6-1
Reka – Mladost Podravske Sesvete 3-0
Bušpan Kozarevac – Rasinja A.Š. Volan 0-1
Prigorje Sveti Petar Orehovec – Mladost Carevdar 0-3
Radnički Križevci – Rudar Botinovec 2-0

Ljestvica
1. Reka 48
2. Graničar Novo Virje 41
3. Rudar Botinovec 40

ČETVRTA ŽNL (21. kolo)

Bilogora Gornja Velika – Šparta Kalinovac 4-3
Vinogradar Čepelovac – Repaš 1-4
Jedinstvo Pustakovec – Čvrstec 1-0
Bilogorac Šemovci – Dragovoljac Bočkovec 2-1
Fugaplast Gola – Drava Podravska Selnica 3-3
Zagorec Koprivnica – Tehničar 1974 Cvetkovec – prekid kod 1-0 u 38. minuti,
jer nije bilo dovoljno gostujućih igrača
Mladost Veliki Raven – Polet Glogovnica 2-0

Ljestvica
1. Zagorec Koprivnica 45
2. Čvrstec Sv. Petar Čvrstec 42
3. Bilogorac Šemovci 40

Izvor: www.radio-koprivnica.hr