Županijske nogometne lige

Legrađani u derbiju dočekuju Kloštrane, Ferdinandovčani Rečane

16:00h
0
Igrači Graničara (plavi) pokušat će pomrsiti račune neporaženim Kloštranima // Foto: Ivan Brkić
Igrači Graničara (plavi) pokušat će pomrsiti račune neporaženim Kloštranima // Foto: Ivan Brkić

Većim dijelom prošle sezone, Druga ŽNL svjedočila je troboju Tomislava, Ferdinandovca i Tehnike, a ako je suditi prema trima dosadašnjim kolima, ni ove sezone neće biti mnogo drugačije, osim što su se pojavila neka nova imena.

Nakon raspucanog prošlog vikenda u Županijskim nogometnim ligama, ostala je još samo jedna neporažena momčad u prvoligaškom društvu. Kloštranska Mladost s lakoćom je nadvisila Fugaplast, no u sutra, u subotu, očekuje je ih možda i najteže iskušenje do sada, gostovanje na legradskom Fizešu.

Borac, koji je u samo tri dosadašnja susreta postigao 12 pogodaka, ali i primio šest, putuje u Novigrad Podravski, ekipi čija je gol-razlika tek 3:3. Vrlo malo pogodaka postiže, ali i prima, Bratstvo, koje će ugostiti molvarsku Mladost, momčad koja se s dosadašnje dvije pobjede već sada pokazala kao potpuna suprotnost one prošlosezonske.

Jedini prvoligaški sastav bez bodova, Fugaplast, dočekuje Kalinovac, Sloga Osvit, dok će Prekodravac ugostiti drnjanski Tomislav. Borbu na začelju vodit će Panonija i žabnjanski Tomislav.

Većim dijelom prošle sezone, Druga ŽNL svjedočila je troboju Tomislava, Ferdinandovca i Tehnike, a ako je suditi prema trima dosadašnjim kolima, ni ove sezone neće biti mnogo drugačije, osim što su se pojavila neka nova imena.

Tri pobjede iz tri utakmice skupili su Ferdinandovčani, Sigećani i Rečani, a prvi veliki ovosezonski derbi u nedjelju će odigrati Ferdinandovac i Reka, dok će sigećka Mladost gostovati u Starigradu.

PRVA ŽNL, 4. KOLO:

10. rujna, 17.00: Graničar L – Mladost KP.

11. rujna, 17.00: Panonija – Tomislav SIŽ, Sloga – Osvit, Prekodravac – Tomislav D, Drava NP – Borac, Mladost M – Bratstvo, Fugaplast – Kalinovac (16.00).

DRUGA ŽNL, 4. KOLO:

11. rujna, 17.00: Viktorija – GOŠK (14.00), Gornja Rijeka – Miklinovec, Prugovac – Hrvatski bojovnik (14.00), Starigrad – Mladost S, Omladinac – Tehnika, Ferdinandovac – Reka, Mladost KB – Lipa.

TREĆA ŽNL – KOPRIVNICA, 2. KOLO:

11. rujna, 17.00: Udarnik – Rudar B, Sabarija – Podravec, Rasinja – Jadran-Galeb, Močile – Jedinstvo, Zagorec – Drava.

TREĆA ŽNL – KRIŽEVCI, 2. KOLO:

11. rujna, 17.00: Mladost VR – Ratar, Polet – Prigorje, Sokol – Kalnik, Dragovoljac – Radnički, Mladost C – Čvrstec.

TREĆA ŽNL – ĐURĐEVAC, 2. KOLO:

11. rujna, 17.00: Mičetinac – Graničar NV, Vinogradar – Bušpan, Rudar G – Drava PS.