5.4 C

Liga M-18: Dva poraza mladih Koprivničanaca
L

Košarkaši Bjelovara su zahvaljujući najprije izvrsnoj igri Božića koji je postigao 45 koševa savladali svoje vršnjake iz Koprivnice rezultatom 98:71.

U prve dvije četvrtine ekipe su se izmjenjivale u vodstvu, tek je pred kraj druge četvrtine Bjelovar najprije zahvaljujući napadačkom skoku postigao značajniju razliku od deset koševa.

Treču četvrtinu su gostujući košarkaši odigrali slabo tako da im Bjelovar bježi na veću razliku, zadnja četvrtina se igra koš za koš, a Koprivničanci nisu uspjeli bitno smanjiti razliku.

Kod domaće ekipe izvrsni su bili već spomenuti Božić te Vlahović i Jukić, a kod gostiju najbolji su bili Kovačić i Hraščanec.

Koprivnica – Radnik 58:70

U vrlo zanimljivoj utakmici, koja je do pred sam kraj bila neizvjesna, na kraju su zasluženo pobijedili juniori gostujuće ekipe, koji su odigrali izvrsno zadnjih pet minuta utakmice.

Prve tri četvrtine obje ekipe su se smjenjivale u vodstvu, koje nijednom nije bilo veće od dva do tri koša.

Tako je započela i zadnja četvrtina. Međutim, u zadnjih pet minuta utakmice gostujuča ekipa je nekoliko napada za redom poentirala, najviše zahvaljujući dobrom napadačkom skoku, a domaćini su promašili nekoliko zicera te je to otvorilo Križevčanima put prema pobjedi. Kod Radnika najbolji je bio Jukić, a u domaćoj ekipi Kozulić.

[FOTO/VIDEO] KONCERT ZA PAMĆENJE Jole napunio dvorište Starog grada, Đurđevčani pjevali sve hitove

"Nosi mi se bijela boja", "Tijelo ko remek djelo" samo su neki od hitova popularnog Joleta koji su se...