5.4 C
sokol remizirao u gornjoj rijeci

FOTO Lipa osvojila samo bod u Mokricama, Kalnik i dalje prvi unatoč kiksu, Herešinčani slavili u Glogovcu

Jučer je u Sigetec doputovao Prugovac, međutim stigli su samo sedam igrača od kojih se jedan 'ozlijedio' nakon 27. minuta te je utakmica prekinuta pri rezultatu 2-0 za domaću Mladost.

Službeno se Druga ŽNL nastavila jučer, derbi predgrađa igrali su Reka i Starigrad. Starigrad je pokazao da su trenutno bolja momčad pobijedivši si visokih 3-5. Istaknuo se Sobota s četiri pogotka. Isto tako, jučer je u Sigetec doputovao Prugovac, međutim stigli su samo sedam igrača od kojih se jedan ‘ozlijedio’ nakon 27. minuta te je utakmica prekinuta pri rezultatu 2-0 za domaću Mladost.

Glogovečki Rudar ugostio je Omladinac iz Herešina, a gosti su slavili s 1-2. U Goli su se sastali Fugaplast i Podravec iz Torčeca. Nakon 90 minuta bolji su bili gosti rezultatom 1-4.

Viktorija iz Vojakovca dočekala je Mladost iz Koprivničkih Bregi i odigrala s njom 2-0. Vodeća Lipa gostovala je u Mokricama Miholečkim kod Hrvatskog Bojovnika, a na teškom gostovanju uspjeli su doći samo do boda. Poveli su golom Ritoše, ali je Brezen izjednačio 10 minuta prije kraja i postavio 1-1. Teren je, prema riječima igrača, bio kaljuža i bilo je nemoguće spojiti tri dodavanja. Posljednjeplasirani GOŠK na svom terenu sučelio se s drugoplasiranom koprivničkom Tehnikom koja je na kraju pobijedila 0-3.

GOŠK – Tehnika 0-3

Močile su na svom terenu svladale carevdarsku Mladost rezultatom 4-0, dok je Dragovoljac iz Bočkovca ugostio Dravu iz Podravskih Sesveta te s njom odigrao 1-2. Druga Drava, ona iz Podravske Selnice dočekala je na svom travnjaku Sabariju iz Subotice Podravske. Nakon 90 minuta bolja je bila Drava s 2-1.

Gornja Rijeka i Sokol odigrali su 1-1, dok su derbi đurđevačkog kraja igrali Mičetinac i Graničar Novo Virje. Snaga mnogih međusobnih poznanstava bila je testirana grubim startovima na ovoj utakmici, ali čini se kako su sva prijateljstva izdržala. Slavila je domaća ekipa 2-0

Rudar iz Botinovca igrao je protiv vodećeg Kalnika na svom terenu i odigrao 1-1, a Ratar i Jedinstvo odigrali su 3-3. Zahvaljujući gol razlici Kalnik je i dalje prvi.