7.9 C
Finale Kupa Hrvatske u atletici za kadetkinje i kadete

Marko Gregurec treći kadet Hrvatske na 1000 metara
M

Treće mjesto za Gregurca stiglo je i s novim osobnim rekordom, što je uspjelo i Rušaku u utrci na 3000 metara.

Trojica koprivničkih atletičara nastupila su u subotu na finalu Kupa Hrvatske u atletici za kadetkinje i kadete, a koprivnički klub u Rijeci je osvojio ukupno 11. mjesto od 26 ekipa.

Najbolji plasman ostvario je Marko Gregurec, koji je utrku na 1000 metara završio kao treći, ostvarivši pritom i osobni rekord.

Za još jedno najbolje osobno vrijeme pobrinuo se i Albert Rušak, osvojivši osmo mjesto u utrci na 3000 metara, dok je istu dionicu Luka Šostarić završio na četvrtoj poziciji.