16.3 C
Petak, 29. ožujka 2024.
AK KOPRIVNICA

Marko Tesla i Marija Vladušić treći u svojim kategorijama na Svetomartinskoj Muri
M

Nataša Sušanj bila je peta u kategoriji Ž40

Na sam Praznik rada u Sv. Martinu na Muri održana je kros utrka “Svetomartinska Mura”, koja se boduje za Kup sjeverozapadne Hrvatske.

U glavnoj utrci, dugoj 7,8 kilometara, trčali su i atletičari Koprivnice, a dvoje od njih završili su i na postolju u svojim kategorijama.

To se odnosi na Marka Teslu, koji je stazu istrčao za 0:33:28 i osvojio 3. mjesto u kategoriji MS. Treća je bila i Marija Vladušić u kategoriji Ž50, dok je Nataša Sušanj bila peta u kategoriji Ž40. Ina je stazu završila osam minuta nakon Marka, odnosno tri prije Marije.