Matija Antolaš istrčao Ždrail trail u Daruvaru, zauzeo 27. mjesto za 2 sata i 48 minuta

Matija je dužu stazu od 27 kilometara istrčao u vremenu 2 sata i 48 minuta te sveukupno zauzeo 27. mjesto i 6. mjesto u svojoj kategoriji.

0

U Daruvaru je ove subote održana utrka Ždrail trail 2018 na kojoj je sudjelovao Matija Antolaš, član Škole trčanja za odrasle Atletskog kluba Koprivnica.

Trail se sastojao od dvije zasebne trke, tj. staze. Duža staza, veliki žDrAl iznosila je 27 km sa 900 metara visinske razlike, dok je druga, kraća staza, mali žDrAl bila dugačka 17 kilometara, visinske razlike 650 metara.