10.2 C

Međužupanijska liga // Slavenova B momčad odigrala 2:2 s Podravcem iz Virja
M

Odigrane su utakmice 16. kola Međužupanijske lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica.

Vodeći Kalinovac slavio je na gostovanju kod Zdenke u Velikim Zdencima rezultatom 0:3, a sva tri pogotka postigao je Igor Sabol.

Slaven Belupo B u Koprivnici je odigrao 2:2 s Podravcem iz Virja. Domaćina je u vodstvo vodeo Dragan Pavlović pogotkom u 17. minuti, a izjednačio je Rade Križanović u 39. minuti. Za vodstvo Virovaca pogodio je Dino Aganbegović u 45. minuti, da bi konačnih 2:2 postavio Nikola Jambor u 46. minuti.

OSTALI REZULTATI 16. KOLA: Pitomača – Mladost-Molve 2:2, Garić – Rovišće 2:1, Graničar (Đ) – Daruvar 1:0, Križevci – Croatia 1:4, Suhopolje – Slatina 0:1.

REDOSLIJED: 1. Kalinovac 42, 2. Croatia 33, 3. Slaven Belupo B 32, (-1), 4. Daruvar 28, 5. Podravac 26 (-1), 6. Garić 23, 7. Slatina 21, 8. Pitomača 21 (-1), 9. Zdenka 91 20, 10. Rovišće 18, 11. Graničar (Đ) 15, 12. Suhopolje 13, 13. Križevci 12, 14. Mladost-Molve 5 (-1).

[FOTO/VIDEO] KONCERT ZA PAMĆENJE Jole napunio dvorište Starog grada, Đurđevčani pjevali sve hitove

"Nosi mi se bijela boja", "Tijelo ko remek djelo" samo su neki od hitova popularnog Joleta koji su se...