Memorijal prof. Branimira Jedvaja – stariji pioniri: Prizma VV uvjerljiva u skupini A

14:03h
0
Momčad MNK Kitro // Foto: UMNK

U nedjelju su u Sportskoj dvorani Srednje škole Koprivnica odigrane utakmice A skupine Memorijala prof. Branimira Jedvaja u konkurenciji starijih pionira. Dominirala je momčad Prizme VV koja je ostvarila četiri pobjede uz sjajnu gol-razliku 38:2.

Utakmice skupine B igrat će se 11. siječnja, dok je četvrtfinale i polufinale na rasporedu 12. siječnja.

MEMORIJAL „PROF. BRANIMIR JEDVAJ” – Stariji pioniri

„A”  GRUPA

1.  PRIZMA VV                         4   4  0  0   38:2     12

2.  MNK KITRO                         4   3  0  1   48:4       9

3.  NK  „REKA”                         4   2  0  2     7:10     6

4.  NK  „OSVIT”  ĐELEKOVEC     4   1  0  3     8:29     3

5.  OŠ  „ĐURO ESTER”              4   0  0  4     3:59     0

1. KOLO

OŠ „Đuro Ester”  –  NK „Osvit”   1 : 8

MNK „Kitro”  –  NK Reka            3 : 1

2. KOLO

NK „Osvit”  –  MNK „Kitro”         0 : 18

Prizma VV  –  OŠ „Đuro Ester”   23 : 0

3. KOLO

MNK „Kitro”  –  Prizma VV         2 : 3

NK Reka  –  NK „Osvit”             3 : 0

4. KOLO 

Prizma VV  –  NK Reka              5 : 0

OŠ „Đuro Ester”  –  MNK „Kitro” 0 : 25

5. KOLO

NK Reka  – OŠ „Đuro Ester”       3 : 2

NK „Osvit”  –  Prizma VV            0 : 7

RASPORED UTAKMICA STARIJI PIONIRI – 11.01.2014.   „B”  grupa

08:00  Caffe bar „Cinober”  –  Novi

08:25  OŠ „Braća Radić”  –  NK Starigrad

08:50  NK „Graničar”  –  Dadolo team

09:15  Novi  –  OŠ „Braća Radić”

09:40  NK Starigrad  –   NK „Graničar”

10:05  OŠ „Antun Nemčić Gostovinski”  –  Caffe bar „Cinober”

10:30  NK „Graničar”  –  Novi

10:55  OŠ „Braća Radić”  –  OŠ „Antun Nemčić Gostovinski”

11:20  Dadolo team  –  NK Starigrad

11:45  OŠ „Antun Nemčić Gostovinski”  –  NK „Graničar”

12:10  Novi  –  Dadolo team

12:35  Caffe bar „Cinober”  –  OŠ „Braća Radić”

13:00  Dadolo team  –  OŠ „Antun Nemčić Gostovinski”

13:25  NK „Graničar”  –  Caffe bar „Cinober”

13:50  NK Starigrad  –  Novi

14:15  Caffe bar „Cinober”  –  Dadolo team

14:40  OŠ „Antun Nemčić Gostovinski”  –  NK Starigrad

15:05  OŠ „Braća Radić”  –  NK „Graničar”

15:30  NK Starigrad  –  Caffe bar „Cinober”

15:55  Dadolo team  –  OŠ „Braća Radić”

16:20  Novi  –   OŠ „Antun Nemčić Gostovinski”

Utakmice se igraju 1 x 20 minuta.

Igra se sa 5 + 1 igrača.

Nema akumuliranih prekršaja.

Iz svake grupe u četvrtfinale plasiraju se prve četiri ekipe.

Četvrtfinalne i polufinalne utakmice igraju se 12.01.2014. godine sa početkom u 09:40 sati.

Utakmice za treće i prvo mjesto igraju se 18.01.2014. godine sa početkom u 15:25 sati.

MEMORIJAL „PROF. BRANIMIR JEDVAJ” Stariji pioniri – 12.01.2014.

ČETVRTFINALE:

C  09:40  Prizma VV  –  B 4

E  10:05  B 1  –  NK „Osvit” Đelekovec

F  10:30  MNK „Kitro”  –  B 3

D  10:55  B 2  –  NK Reka

POLUFINALE:

12:10  C  (pobjednik A 1-B 4)  –  D  (pobjednik B 2-A 3)

12:35  E  (pobjednik B 1-A 4)   –  F  (pobjednik A 2-B 3)

18.01.2014.

UTAKMICA ZA 3. MJESTO:

15:25  G  (poraženi C-D)  –  H  (poraženi E-F)

FINALE:

16:15  I  (pobjednik C-D)  –  J  (pobjednik E-F)

Proglašenje najboljih ekipa, najboljeg igrača, golmana i strijelca te dodjela pehara,  medalja i priznanja počinje u 19:00 sati.

{vsig}sport/nogomet/01-2014/stariji-pioniri{/vsig}