Memorijal prof. Branimira Jedvaja: U nedjelju četvrtfinala i polufinala mlađih i starijih pionira

23:06h
0
Caffe bar Cinober // Foto: UMNK

U subotu su u sklopu Pan Zimske lige u Sportskoj dvorani Srednje škole Koprivnica odigrane utakmice B grupe starijih pionira na Memorijalu prof. Branimira Jedvaja.

Prolaz u četvrtfinale ostvarili su Vivita, Graničar Đurđevac, Caffe bar Cinober i Dadolo team.

Četvrtfinala i polufinala u obje pionirske konkurencije odigrat će se danas, u nedjelju, prema priloženom rasporedu.

Pionirska finala i susreti za treće mjesto na rasporedu su 18. siječnja, u sklopu superfinala koprivničke Pan Zimske lige.

Organizator Pan Zimske lige, Udruga za mali nogomet Koprivnica, pohvalila je OŠ “Prof. Blaž Mađer¨ iz Novigrada Podravskog zbog uključenja u humanitarnu akciju, te je zajednički prikupljeno 900 kn (zasad).

UMNK pozivamo i druge ekipe da se pridruže i daju svoj prilog pomoći udruzi Debra (Društvo oboljelih od bulozne epidermolize je udruga roditelja i djece oboljele od te teške i rijetke bolesti; tzv. ¨djeca leptiri¨). 

MEMORIJAL „PROF. BRANIMIR JEDVAJ”

Stariji pioniri – B  GRUPA

1.  VIVITA                                          5   5  0  0   21:0    15

2.  NK  „GRANIČAR”  ĐURĐEVAC            5   4  0  1   21:7    12

3.  CAFFE BAR  „CINOBER”                    5   3  0  2   11:7      9

4.  DADOLO TEAM                               5   2  0  3   7:6    6

5.  „NOVI”  NOVIGRAD PODRAVSKI        5   1  0  4   5:13  3

6.  OŠ  „A. N. GOSTOVINSKI”                5   0  0  5   2:34  0

1. KOLO

OŠ „Antun Nemčić Gostovinski”  –  Novi   0 : 5

Caffe bar „Cinober”  –  Vivita                  0 : 3

NK „Graničar”  –  Dadolo team                1 : 0

2. KOLO

Novi  –  Dadolo team                            0 : 1

Vivita         –   NK „Graničar”                  5 : 0

OŠ „A. N. G.”  –  Caffe bar „Cinober”       1 : 6

3. KOLO

Caffe bar „Cinober”  –  Novi                   2 : 0

NK „Graničar”  –  OŠ „A. N. G.”              9 : 1

Dadolo team  –  Vivita                          0 : 3

4. KOLO

Novi  –  Vivita                                     0 : 2

OŠ „A. N. G.”  –  Dadolo team              0 : 6

Caffe bar „Cinober”  –  NK „Graničar”      1 : 3

5. KOLO

NK „Graničar”  –  Novi                           8 : 0

Dadolo team  –  Caffe bar „Cinober”        0 : 2

Vivita          –  OŠ „A. N. G.”                 8 : 0

RASPORED – – 12.01.2014.

MEMORIJAL „PROF. BRANIMIR JEDVAJ” – Mlađi pioniri

ČETVRTFINALE:

C  08:00  NK  „Graničar”  Đurđevac  –  NK Reka

E  08:25  OŠ  „Braća Radić”  –  OŠ  „Andrija Palmović” Rasinja

F  08:50  NK  „Podravina 2″ Ludbreg  –  NK  „Podravina 1″ Ludbreg

D  09:15  OŠ  „Đuro Ester”  –  OŠ  „Antun Nemčić Gostovinski”

POLUFINALE:

11:20  C  (pobjednik A 1-B 4)  –  D  (pobjednik B 2-A 3)

11:45  E  (pobjednik B 1-A 4)   –  F  (pobjednik A 2-B 3)

18.01.2014.

UTAKMICA ZA 3. MJESTO:

15:00  G  (poraženi C-D)  –  H  (poraženi E-F)

FINALE:

15:50  I  (pobjednik C-D)  –  J  (pobjednik E-F)

Golovi za najboljeg strijelca zbrajaju se od četvrtfinala.

Proglašenje najboljih ekipa, najboljeg igrača, golmana i strijelca te dodjela pehara, medalja i priznanja počinje u 19:00 sati.

MEMORIJAL „PROF. BRANIMIR JEDVAJ” – Stariji pioniri

12.01.2014.

ČETVRTFINALE:

C  09:40  Prizma VV  –  Dadolo team

E  10:05  Vivita  –  NK „Osvit” Đelekovec

F  10:30  MNK „Kitro”  –  Caffe bar „Cinober”

D  10:55  NK Graničar  Đurđevac  –  NK Reka

POLUFINALE:

12:10  C  (pobjednik A 1-B 4)  –  D  (pobjednik B 2-A 3)

12:35  E  (pobjednik B 1-A 4)   –  F  (pobjednik A 2-B 3)

18.01.2014.

UTAKMICA ZA 3. MJESTO:

15:25  G  (poraženi C-D)  –  H  (poraženi E-F)

FINALE:

16:15  I  (pobjednik C-D)  –  J  (pobjednik E-F)

Golovi za najboljeg strijelca zbrajaju se od četvrtfinala.

Proglašenje najboljih ekipa, najboljeg igrača, golmana i strijelca te dodjela pehara, medalja i priznanja počinje u 19:00 sati.

{vsig}sport/nogomet/01-2014/galerija-starijipioniri{/vsig}