5.4 C
Treća HNL

Mešnjak startao velikom pobjedom na klupi Koprivnice
M

Nakon serije od tri poraza u posljednja četiri prvenstvena ogleda, Koprivnica je vođena novim trenerom stigla do tri vrlo važna boda u Pleternici.

Nogometaši Koprivnice ostvarili su danas, u subotu, u 22. kolu Treće HNL Istok veliku pobjedu. Na gostovanju u Pleternici rezultatom 3:1 bili su bolji od Slavije koju je ovaj poraz svrgnuo s čelne pozicije.

Pod vodstvom novog trenera, Želimira Mešnjaka, Koprivničanci su u utakmicu krenuli željni nadmetanja i dokazivanja, što je ubrzo i urodilo plodom. U 38. minuti susreta za vodstvo gostiju pogađa Ivanović te unosi mir u redove Koprivnice.

Nastavak utakmice donio je i probuđeniju ekipu Slavije, koja je preko Jakovljevića stigla i do izjednačenja, no samo nekoliko minuta kasnije ponovno je precizan koprivnički napadač Ivanović. Mirnu završnicu susreta trećim zgoditkom gostiju u 82. minuti osigurao je Srpak.

Bila je ovo druga ovosezonska pobjeda Koprivnice protiv Slavije, u isto toliko ogleda, te prva Mešnjakova u trenerskom debiju na klupi Zelenih.

Nakon 22 odigrane utakmice Koprivničanci s 22 osvojena boda zauzimaju 14. ligašku poziciju, a jednak učinak, no bolju gol-razliku, imaju i 13. Varaždinci. Pretposljednja Podravina, domaćim porazom rezultatom 2:1 od Oriolika, ostala je na 19 bodova.

[FOTO/VIDEO] KONCERT ZA PAMĆENJE Jole napunio dvorište Starog grada, Đurđevčani pjevali sve hitove

"Nosi mi se bijela boja", "Tijelo ko remek djelo" samo su neki od hitova popularnog Joleta koji su se...