Četvrta liga

Miloš zabio za preokret Pitomače, Picoki svladali Garić, a Križevci iznenađujuće poraženi doma od Slatine
M

Picoki su na svom terenu dočekali Garić, a u tvrdom i napetom susretu slavili su igrači Graničara pogotkom Belobrka u 33. minuti s minimalnih 1-0.

Odigrani su subotnji susreti Četvrte lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica. Vodeći Tehničar sutra gostuje u Predavcu, kao i posljednje Rovišće koje odlazi kod Mladosti u Kloštar Podravski.

Pitomača je na svom terenu ugostila Zdenku 91, a domaći su išli osvojiti sva tri boda. Nakon 90 minuta i preokreta Pitomače bilo je 2-1 za domaćina, a gol odluke zabio je Miloš u 83. minuti. Poveli su gosti golom Brekala, izjednačio je Škaro, a Miloš donio pobjedu. Picoki su na svom terenu dočekali Garić, a u tvrdom i napetom susretu slavili su igrači Graničara pogotkom Belobrka u 33. minuti s minimalnih 1-0.

Podravac je na gostovanju u Bereku poražen 2-0. U tvrdoj utakmici na teškom terenu spretniji su bili domaći igrači koji su u drugom poluvremenu poveli iz penala, strijelac je bio Tirić. Konačnih 2-0 postavio je Orlović. U Križevcima istoimeni domaćin susreo se s ekipom Slatine, te iznenađujuće izgubio 1-2. Gosti su već u 35. minuti vodili 0-2, strijelci su bili Ciglar i Bubaš, a poraz je samo ublažio Mišir u 77. minuti.

Virovitica je na svom terenu slavila protiv Papuka s 4-0.