Miranda Tatari, Vladimir Šoštarić, Podravka Vegeta i Slaven Belupo najbolji sportaši Koprivnice

15:25h
0
120306-sportasi_grada

Zajednica športskih udruga grada Koprivnice u utorak je na svečanosti u Domu mladih Koprivnica dodijelila nagrade i priznanja najuspješnijim sportašima u 2011. godini.

Vesni Želježnjak, obnašateljici dužnosti gradonačelnika, i Jasmini Stričević, predsjednici Zajednice športskih udruga grada Koprivnice, pripala je čast dodjele priznanja najboljim pojedincima i predstavnicima sportskih klubova i udruga.

U ekipnoj konkurenciji najuspješnijima su proglašeni rukometašice Podravke Vegete i nogometaši Slavena Belupa.

120306-tatari_mirandaPojedinačne nagrade pripale su kapetanici Podravke Mirandi Tatari i članu Ronilačkog kluba Šoderica Vladimiru Šoštariću.

Najperspektivniji sportaši su Podravkina kuglačica Ana Jambrović te hrvač Podravke Filip Vusić.

Dodijene su i nagrade najuspješnijim osobama s invaliditetom, a Godišnju nagradu za razvoj sporta dobio je dugogodišnji nogometni igrač, trener i djelatnik Stanko Orlović. 

REZULTATI IZBORA

MUŠKA SPORTSKA EKIPA
Seniorska ekipa Nogometnog kluba Slaven Belupo
NOMINIRANI
Seniorska ekipa Karting kluba Koprivnica
Seniorska ekipa Rukometnog kluba Koprivnica
Seniorska ekipa Hrvačkog kluba Podravka
Seniorska ekipa Ronilačkog kluba Šoderica

ŽENSKA SPORTSKA EKIPA
Podravka Vegeta, Rukometni klub Podravka
NOMINIRANE
Seniorska ekipa Športsko ribolovnog kluba Koprivnica
Seniorska ekipa Športskog kuglačkog kluba Podravka

120306-sostaric_vladimirSPORTAŠ
Vladimir Šoštarić (Ronilački klub Šoderica)
NOMINIRANI
Hrvoje Kuzmić (Športski ribolovni klub Šoderica)
Danijel Lončar (Stolnoteniski klub Podravka)
Ivan Lončarić (Hrvački klub Podravka)
Žarko Martinjak (Karting klub Koprivnica)

 

 

SPORTAŠICA
Miranda Tatari (Rukometni klub Podravka)
NOMINIRANE
Selma Rošić-Bali (Atletski klub Podravski list)
Željka Orehovec (Športski kuglački klub Podravka)
Tatjana Štajduhar (Športsko ribolovni klub Koprivnica)
Jelena Talan (Boks klub David)

120306-ola-laPERSPEKTIVNI SPORTAŠ
Filip Vusić (Hrvački klub Podravka)
NOMINIRANI
Petar Brlek (Nogometni klub Slaven Belupo)
Filip Cvek (Teniski klub Koprivnica)
Luka Đurđ (Ronilački klub Šoderica)
Željko Vujasinović (Boks klub David)

PERSPEKTIVNA SPORTAŠICA
Ana Jambrović (Športski kuglački klub Podravka)
NOMINIRANE
Ivana Babić (Streljački športski klub Podravka)
Iva Ilić (Ženski košarkaški klub Koprivnica)
Larissa Kalaus (Rukometni klub Podravka)
Petra Šarić (Teniski športski klub Koprivnica)

120306-orlovic_stankoSPORTAŠ S INVALIDITETOM
Vlado Grošanić (Športska udruga tjelesnih invalida Koprivnica)

SPORTAŠICA S INVALIDITETOM
Nataša Plahinek Zamljičanec (Klub Latica)

SPORTSKA EKIPA OSOBA S INVALIDITETOM
Klub Latica

GODIŠNJA NAGRADA ZA RAZVOJ SPORTA
Stanko Orlović