Mlađe kadetkinje DHP-a šeste na turniru u Mađarskoj
M

Košarkašice DHP-a nastupile su na međunarodnom Inter turniru u Zalakarosu u organizaciji Kanizse.

Drnjanke su zaigrale u kategoriji mlađih kadetkinja te osvojile četvrto mjesto, iza Györa, Kanizse i Soprona, a ispred Kecskemeta i Szolnoka.

DHP je od prvakinja Mađarske Soprona izgubio čak 63:9, ali je potom svladao Kesckemet 64:43 i Szolnok 77:27.

U petak će DHP u pripremnim susretima u Drnju ugostiti Podravac (djevojčice i mlađe kadetkinje), a sljedećeg vikenda (1. i 2. rujna) u Goli će se održati međunarodni turnir u kategoriji mlađih kadetkinja uz sudjelovanje Koprivnice, Podravca, Vinkovaca, Nagykanizse i domaćeg DHP-a, a moguće je i sudjelovanje jedne slovenske ekipe.