Mlađe kategorije koprivničkih košarkaša odigrale svoje prvenstvene utakmice
M

M-12 liga, 5.kolo:

KK Koprivnica – KK Virova 36:27

Druga pobjeda dječaka Koprivnice. Dječaci Koprivnice su od početka do kraja utakmice vodili i zasluženo pobijedili fizički jaču ekipu Virovitice. Dobra utakmica domaćina, lijepi potezi pojedinih igrača, a da je bilo više preciznosti rezultat bi bio i veći. Kod Virovitice bolji Prevedan i Fujs, a kod Koprivnice Gregur i Vrabec.

M-14 liga, 10.kolo:

KK Križevci – KK Koprivnica 69:44

Drugi poraz mlađih kadeta Koprivnice u 10 dana. Nažalost momčad Koprivnice izgubila je i drugi puta u deset dana i time izgubila 1. mjesto i prednost od 2-0 za regionalno natjecanje. Utakmica je bila izjednačena u prvoj četvrtini ,a od druge na terenu je postojala samo jedna ekipa, ekipa Križevaca. Ekipa Koprivnice djelovala je statično, premalo kretanja u napadu, loša obrana, napadi 1 na 5… , dok su Križevčani letjeli terenom, borili se za svaku loptu. Koprivničanci su uspjeli ublažiti poraz tek u zadnjih 5 minuta utakmice kada je trener Križevaca uveo svoj dječji vrtić. Kod Križevaca odlični Šašek, Florijan i dobri Bolčić. Čestitke ekipi Križevaca na osvojenom 1. mjestu, ali čestitke i jednoj i drugoj ekipi na prolasku na regionalno natjecanje gdje se već idući vikend igra 1.kolo. Protivnici na regionalnom natjecanju će biti Vindija i Kotoriba.

M-16 regionalno doigravanje, 1.kolo:

KK Koprivnica – KK Grafičar 79:60

Odlična utakmica 1.kola regionalnog doigravanja za kadete. Momčad Grafičara bolje je ušla u utakmicu, šuterski 5-7 za tricu u prvoj četvrtini, ali kadeti Koprivnice su danas bili odlučni da pobjede. Dobra obrana, borba za svaku loptu i prednost na poluvremenu od 3 poena. U trećoj četvrtini ekipa Koprivnice još je pojačala tempo, dvije blokade Mikora, u kontrama Grafičara, koje su podigle cijelu ekipu pa počinju ulaziti svi otvoreni šutevi i prednost raste. U zadnjoj četvrtini prednost raste i preko 20 poena, da bi se na kraju zaustavila na 19. Kod Grafičara dobri Hrešć, Križanić i Turek, a kod Koprivnice odlični Balaško 38 poena 8 skokova i 7 osvojenih lopti, dobri Igrić 13 asistencija i 10 osvojenih lopti te Mikor i Kuzmić, a pohvale danas odličnom mlađem kadetu Stajku. Slijedeći vikend utakmicu 2.kola Koprivnica igra u Donjem Kraljevcu.