Mladi karatisti Koprivnice okitili se medaljama u Virovitici
M

Karatisti Koprivnice nastupili su prošlog vikenda na Međunarodnom turniru Virovitica Open 2011. u Virovitici, na kojem se natjecalo 620 sudionika iz desetak europskih zemalja.

U katama je drugo mjesto u kategoriji učenika zauzeo Luka Zobec, treća je bila Marina Jurenec, a četvrta Ana-Marija Mijatović.

Uspješni su mladi Koprivničanci bili i u borbama. Petar Rod osvojio je prvo mjesto u kategoriji učenika do 34 kg, dok je Tomislav Šaško bio prvi kod učenika do 42 kg.

Anto Mijatović osvojio je brončanu medalju među učenicima do 38 kg, a Marina Mikulić među učenicama iznad 40 kg. U kategoriji mlađih kadetkinja do 50 kg Lidija Tušek bila je druga, a Patricia Zobec treća među mlađim kadetkinjama iznad 55 kg. Treće mjesto osvojila je i Martina Jurenec u kategoriji kadetkinja do 47 kg.

Uskrsni jelovnik

FOTO/VIDEO Koprivničanci “navalili” na ribu za Veliki petak, nekima cijene previsoke: “Kao da sam kupila odojka!”

Veliku gužvu zatekli smo danas na koprivničkoj tržnici. Iako su redoviti štandovi relativno slabo posjećeni, ribarnica je puna. Brojni...