8.8 C

Mladi koprivnički rukometaši poraženi u četvrtfinalu 14. otvorenog PH u mini rukometu
M

Rukometna škola Karlovac i Hrvatski rukometni savez prošle nedjelje su organizirali 14. otvoreno državno prvenstva u mini rukometu za djevojčice i dječake. Bilo je to natjecanje u mini rukometu za djevojčice i dječake rođene 2003. godine. Sudjelovale su ukupno 84 ekipe, 40 u konkurenciji djevojčica i 44 kod dječaka.

Koprivnicu su predstavljale dvije ekipe. Koprivnica 2 je izgubila sve četiri utakmice dok je Koprivnica 1 prošla skupinu gdje je s jednim porazom bila druga ispred momčadi CO Zagreba i Trogira. U 1/16 finala pobijedili su Goricu, u 1/8 finala Ivanić dok su u 1/4 finala izgubili od 28. aprila.

U konkurenciji dječaka rođenih 2003. godine prvo mjesto osvojila je ekipa Rudara iz Ruda, koja je u finalu nadigrala momčad Maksimira Pastele iz Zagreba s 13:6. U utakmici za treće mjesto Umag je pobijedio ekipu 28. aprila iz Kaštelira sa 8:5.