Mladi koprivnički plivači treći na državnom prvenstvu

10:43h
0

100413-soderica-mMladi koprivnički plivači iz Ronilačkog kluba Šoderica osvojili su treće mjesto na pojedinačnom i klupskom državnom kadetskom prvenstvu Republike Hrvatske u plivanju perajama.

Natjecanje je održano prošlog vikenda u Zagrebu, na plivalištu u Daničićevoj, a sudjelovalo je više od stotinu djece iz devet hrvatskih klubova.

 

Koprivničke mlade nade postigle su izvrsne rezultate, tim više što je mnogima ovo bilo prvo natjecanje, a što će sigurno biti poticaj za još intenzivnije treniranje.

Rezultati po disciplinama:
50 m mlađe kadetkinje: Anabella Pleskalt 2. mjesto
50 m kadetkinje: Elena Vrabelj 7. mjesto
50 m mlađi kadeti : Ptar Kukec 6. mjesto
50 m kadeti: Lovro Maroševac 12. mjesto
400 m mlađe kadetkinje Ivona Kolarek 3. mjesto
400 m kadetkinje: Lucija Šimčić 5. mjesto
400 m mlađi kadeti : Fran Maroševac 1. mjesto, Petar Kukec 2. mjesto
400 m kadeti: Filip Geršić 2. mjesto
100 m mlađe kadetkinje: Nera Đurkan Vulić 4. mjesto
100 m mlađi kadeti: Marko Knez 7. mjesto
100 m kadeti: Lovro Maroševac 11. mjesto
800 m mlađe kadetkinje: Ivona Kolarek 3. mjesto
800 m mlađi kadeti: Ervin Kukec 1. mjesto
25 m apnea mlađe kadetkinje: Anabella Pleskalt 1. mjesto
25 m apnea kadetkinje: Lucija Šimčić 7. mjesto, Elena Vrabelj 8. mjesto
25 m apnea mlađi kadeti: Fran Maroševac 5. mjesto, Mihael Šestak 7. mjesto
25 m apnea kadeti: Filip Geršić 6. mjesto, Marcel Šestak 8. mjesto
200 m mlađe kadetkinje: Nera Đurkan Vulić 2. mjesto
200 m mlađi kadeti: Marko Peter 3. mjesto
200 m kadeti Marcel Šestak 2. mjesto
Štafete:
4X50 kadetkinje ( Anabella Pleskalt, Ivona Kolarek, Elena Vrabelj, Lucija Šimčić) 2. mjesto
4X50 kadeti ( Marcel Šestak, Marko Peter, Lovro Maroševac, Filip Geršić) 2. mjesto
4X100 kadetkinje: Anabella Pleskalt, Ivona Kolarek, Elena Vrabelj, Lucija Šimčić) 2. mjesto
4X100 mlađi kadeti:(Marko Knez, Petar Kukec, Ervin Kukec,Fran Maroševac) 1. mjesto
4X100 kadeti: ( Marcel Šestak, Marko Peter, Lovro Maroševac, Filip Geršić) 2. mjesto
4X200 m kadetkinje ( Nera Đurkan Vulić, Anabella Pleskalt, Elena Vrabelj, Lucija Šimčić ) 3. mjesto
4X200 mlađi kadeti:(Mihael Šestak, Petar Kukec, Ervin Kukec,Fran Maroševac) 1. mjesto
4X200 kadeti: ( Marcel Šestak, Marko Knez, Lovro Maroševac, Filip Geršić) 3. mjesto
Ekipni plasmani: žene: 3. mjesto; muški: 3. mjesto
Klupski plasman: 3. mjesto

čitam...
Loading...