Trijumf juniora

Mladi Slavenaši golovima Bogojevića i Bistrovića potukli Rijeku
M

Juniori Slavena ovom su pobjedom ostali na četvrtom mjestu ljestvice s 33 boda, dva više od Osijeka i šest manje od Dinama.

Juniori Slaven Belupa ostvarili su veliku pobjedu nad Rijekom u derbiju MaxTV Prve lige.

U Cvetkovcu se odigrala zaostala utakmica s Riječanima u kojoj su mladi Slavenaši slavili s 2-1.

Do vodstva su Koprivničanci došli već u 8. minuti kada je Bogojević zatresao riječku mrežu i pokazao da bez problema kombinira uspješne nastupe za seniorsku i juniorsku ekipu.

Rijeka se uspjela vratiti u drugom poluvremenu pogotkom Dukađina u 75. minuti. No, četiri minute kasnije mladi Mihael Mladen, koji je prošloga vikenda debitirao u seniorskoj ekipi Slavena, uspio je izboriti jedanaesterac, koji nije bio nikakav problem za kapetana Kristijana Bistrovića.

Juniori Slavena ovom su pobjedom ostali na četvrtom mjestu ljestvice s 33 boda, dva više od Osijeka i šest manje od Dinama. Preostalo im je još jedno kolo, u nedjelju u 11 sati dočekuju Hrvatski Dragovoljac, također u Cvetkovcu.