7.9 C
Petak, 29. ožujka 2024.
ŽUPANIJSKI KUP - UZVRATI

Molvarci poveli, ali za raspoloženog Nikolića nisu imali rješenja, Podravac u drugom poluvremenu uspio slomiti otpor tvrdih Kloštrana
M

Nakon današnjih uzvratnih utakmica poznati su svi polufinalisti Županijskog nogometnog kupa.

Danas su u popodnevnom terminu od 17:00 sati odigrani uzvratni susreti četvrtfinala Županijskog nogometnog kupa.

Podsjetimo, u prvim susretima igranim prije točno dva tjedna, Mladost Molve je na Krbuljinu pobijedila Radnik iz Križevaca s 1:0, Ferdinandovac je u Miklinovcu slavio s minimalnih 1:0, u Kloštru Podravskom su tamošnja Mladost i Podravac iz Virja odigrali 1:1, a Tehničar iz Cvetkovca je na Starom bregu ‘pregazio’ Tomislav Radnik iz Svetog Ivana Žabna s čak 8:0.

Sve oči nogometnih zaljubljenika danas su bile uprte u Križevce, gdje su na Gradskom stadionu igrali domaćin Radnik i Mladost Molve. Gostujuća momčad šokirala je domaćina već u 21. minuti susreta kada je siguran iz kaznenog udarca bio Tuba. Samo devet minuta kasnije, Radnik postiže izjednačujući pogodak, a strijelac je bio Nikolić.

U nastavku drugog poluvremena ponovno jedanaesterac, ali ovaj puta za Radnik u 64. minuti. Siguran realizator bio je Nikolić, kojemu je ovo bio drugi pogodak na utakmici. Samo pet minuta kasnije Nikolić postiže pogodak za 3:1 i tako kompletira hattrick na današnjoj utakmici

Zanimljiv susret odigrali su i nogometaši Podravca iz Virja i Mladosti iz Kloštra Podravskog. Nakon što je rezultat u prvom poluvremenu bio 0:0. U nastavku susreta domaćin je s dva pogotka Kranclbindera i Šokeca osigurao plasman u polufinale.

Tehničar iz Cvetkovca već je u prvoj utakmici gotovo 100 posto odradio prolaz u polufinale Kupa, a danas su na gostovanju kod Tomislav Radnika iz Svetog Ivana Žabna pobijedili s 3:0, odnosno s ukupnih 11:0

Ferdinandovac je danas pokazao svu svoju moć i sa 6:0 pobijedio Miklinovec i tako se plasirao u polufinale Kupa.

Parovi polufinala Županijskog kupa biti će izvučeni naknadno u prostorijama Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije u Koprivnici.

Županijski kup, 1/4 finala (uzvratne utakmice), srijeda 17 sati:
Radnik Križevci – Mladost Molve  3:1 (0:1)
Ferdinandovac – Miklinovec  6:0 (1:0)
Podravac Vrije – Mladost KP  2:0 (1:1)
Tomislav Radnik – Tehničar Cvetkovec  0:3 (0:8)

REKREACIJA

Na Uskrsni ponedjeljak će i biciklisti doći na svoje, priprema se jedinstvena utrka

Turistička zajednica grada Đurđevca i Turistička zajednica područja Dravski peski na uskrusni ponedjeljak organiziraju biciklijadu. Utrka starta s dvije lokacije,...