Najbolji Željka Orehovec i Sandro Frankol, Podravka Vegeta i Slaven Belupo

17:27h
0

100319-sportasi-mKuglačica Podravke Željka Orehovec i Podravkin hrvač Sandro Frankol proglašeni su najuspješnijim koprivničkim sportašima u 2009. godini, a nagrade su im dodijeljene na svečanosti koja je u petak održana u novoj Sportskoj dvorani koprivničke Osnovne škole „Antun Nemčić-Gostovinski”.

Za najbolju žensku ekipu proglašena je Podravka Vegeta, a najbolja momčad je Slaven Belupo. Najbolji perspektivni sportaš je mladi hrvač Luka Mihalec, dok je najperspektivnija sportašica Podravkina rukometašica Lea Vukojević.

Najbolji sportaš s invaliditetom je Damir Pravdić iz Športske udruge tjelesnih invalida Koprivnice, najbolja sportska ekipa osoba s invaliditetom je klub Latica. Godišnju nagradu za razvoj sporta dobio je Krešimir Vrhoci, sportski direktor Športskog ribolovnog društva Koprivnica.

Priznanja su koprivničkim sportašima uručili koprivnički gradonačelnik Zvonimir Mršić i predsjednica Zajednice športskih udruga Koprivnice Jasmina Stričević, a najbolje su birali klubovi koji su članovi Zajednice športskih udruga te sportski novinari.

Galerija fotografija

REZULTATI IZBORA

SPORTAŠICA:
Željka Orehovec (Športski kuglački klub Podravka)

Ostale nominirane:
Ivona Loparić (Twirling klub Koprivnica)
Tatjana Stjepanović (Ženski košarkaški klub Koprivnica)
Suzana Štargl (Športski ribolovni klub Koprivnica)
Miranda Tatari (Rukometni klub Podravka)

100319-najbolji-mSPORTAŠ:
Sandro Frankol (Hrvački športski klub Podravka)

Ostali nominirani:
Zvonimir Cmarko (Rukometni klub Koprivnica)
Mateas Delić (Nogometni klub Slaven Belupo)
Hrvoje Kuzmić (Športski ribolovni klub Šoderica)
Danijel Lončar (Stolnoteniski klub Podravka)

 

 

ŽENSKA SPORTSKA EKIPA:
Rukometni klub Podravka Vegeta

Ostali nominirani:
Športsko-ribolovni klub Koprivnica
Twirling klub Koprivnica
Ženski košarkaški klub Koprivnica
Športski kuglački klub Podravka

MUŠKA SPORTSKA EKIPA:
Nogometni klub Slaven Belupo

Ostali nominirani:
Hrvački športski klub Podravka
Stolnoteniski klub Podravka
Streljački športski klub Podravka
Ronilački klub Šoderica

PERSPEKTIVNA SPORTAŠICA:
Lea Vukojević (Rukometni klub Podravka)

Ostale nominirane:
Martina Gregurek (Ženski košarkaški klub Koprivnica)
Ana Jambrović (Športski kuglački klub Podravka)

100319-mrsic-mPERSPEKTIVNI SPORTAŠ:
Luka Mihalec (Hrvački športski klub Podravka)

Ostali nominirani:
Dominik Đurđ (Ronilački klub Šoderica)
Ivan Kolar (Streljački športski klub Podravka)
Karlo Sović (Košarkaški klub Koprivnica)

SPORTAŠ S INVALIDITETOM:
Damir Pravdić (Športska udruga tjelesnih invalida Koprivnica)

SPORTSKA EKIPA OSOBA S INVALIDITETOM:
Klub Latica

GODIŠNJA NAGRADA ZA RAZVOJ SPORTA:
Krešimir Vrhoci

čitam...
Loading...