5.7 C
Utorak, 19. ožujka 2024.
završila sezona

Nataša Sušanj i Tara Rušak primile priznanja za odličnu sezonu u trkačkom Kupu SZ Hrvatske
N

Obje su bile druge u svojim kategorijama

Nakon završene natjecateljske sezone, koja je uključivala 19 utrka i više od 1350 natjecatelja, u petak su u Varaždinu svečano proglašeni najbolji trkači i trkačice Kupa sjeverozapadne Hrvatske za 2022. godinu.

Među njima su bili i članovi Atletskog kluba Koprivnica, a najviše razloga za veselje imale su Nataša Sušanj i Tara Rušak, jer su obje završile druge u svojim kategorijama. Nataša za žene do 45 godina, a Tara u juniorskoj konkurenciji.

Marija Vladušić je u kategoriji žene 50 osvojila četvrto mjesto, dok je Josip Jagarinec u kategoriji M50 zauzeo šesto mjesto. Najboljim natjecateljima nagrade je uručio proslavljeni atletičar Branko Zorko.