7.1 C

Natjecatelji SŠK Podravka nastavili su s uspješnim nastupima i u 2011. godini.
N

Seniorska ekipa u disciplini standard zračna puška osvojila je treće mjesto u 1.B. hrvatskoj ligi na završnom kolu održanom na zagrebačkoj streljani Vrapčanski potok.

Mladi natjecatelji Ivan Kolar u disciplini standard zračni pištolj i Ivana Babić u disciplini standard zračna puška odradili su zadovoljavajuće nastupe za Hrvatsku reprezentaciju na evropskom kupu IWK-Minhen 2011. gdje su skupljali potrebno iskustvo za nastupe na velikim streljačkim natjecanjima.

U Kupu Koprivničko-križevačke županije, održanom na koprivničkoj streljani, strijelci S.Š.K. Podravka otpucali su solidne rezultate ostvarivši plasman u polufinale hrvatskoga kupa. U kategoriji standard zračna puška za seniore Hrvoje Verbić otpucao je 576 krugova osvojivši drugo mjesto, a Alen Golubić istim se rezultatom plasirao na treće mjesto. Rezultatom od 564 kruga Nikola Mehkek plasirao se na četvrto mjesto, a Tomislav Harambašić sa 560 krugova plasirao se na peto mjesto.

U ekipnom plasmanu ekipa S.Š.K. Podravka u sastavu Alen Golubić, Tomislav Harambašić i Hrvoje Vladušić osvojila je prvo mjesto sa 1687 otpucanih krugova.

U disciplini standard zračni pištolj Ivan Kolar postigao je 555 krugova, a Ivana Babić u disciplini standard zračna puška 387 krugova. Oba ova mlada natjecatelja osvojila su prva mjesta u pojedinačnom plasmanu tako da i njih očekuje nastup na polufinalu hrvatskog kupa.