prva hnl

Niz bez pobjede ove godine se nastavlja, Slaven remizirao u Zaprešiću
N

U 84. minuti isključen je golman Intera Mrmić i na gol staje nominalno treći golman Zaprešićana junior Madžar, ali Slaven ne uspjeva peokrenuti rezultat.

Niti u osmom nastupu ovoga proljeća nogometaši Slavena nisu okusili slast pobjede već su upisali remi u Zaprešiću protiv Intera 1:1.

Već u sedmoj minuti Zaprešićani su poveli golom Puljića i držali vodstvo sve do 82. minute kada samo nakon šest minuta nakon ulaska u igru Mario Burić zabija za 1:1. U 84. minuti isključen je golman Intera Mrmić i na gol staje nominalno treći golman Zaprešićana junior Madžar, ali Slaven ne uspjeva peokrenuti rezultat.

U idućem kolu slijedi još jedno gostovanje kod davljenika Cibalije u Vinkovcima, a nakon toga stiže Dinamo u Koprivnicu.