igra se i sljedeće godine

Objavljen cijeli raspored grupne faze Pan Zimske lige, pogledajte kada vaša ekipa igra

Promjena termina više neće biti.

15:51h
0
Foto: Ivan Balija
Foto: Ivan Balija

UMNK je objavio cijeli raspored grupne faze Pan Zimske lige. Iz Udruge mole ekipe da se pridržavaju rasporeda jer promjene nisu moguće zbog ograničenih termina.

Srijeda, 26. prosinca
Veterani comfort
15:00 Amadeus – Završni radovi Šime/Restoran Zrinski
15:35 Legrad – NK Tomislav Drnje
Veterani pro
16:10 www.kudumija.hr – NK Radnik Križevci
Seniori
16:50 Robin Marketi 0-24 – ePodravina
Veterani pro
17:30 Lakrdijaši/B Unique – OPG Rašanec/Slatina/CB Laverna
Seniori
18:15 CB Still MNK Klub 75 Kotoriba – Gravitacijske kotrljače
18:50 Centar Škudar – Agro kuća vrtni centar
19:30 CB Still MNK Klub 75 Kotoriba – CB Best
20:10 Pulse Night Club Stock d.o.o. – Feniks
20:50 Pulse Night Club Stock d.o.o. – Burger & Grill Bar No. 1

Četvrtak, 27. prosinca
Veterani comfort
16:30 Castrum – Romantičari
Seniori
17:05 Playbox Mr. Jack – NK Starigrad juniori
17:40 Playbox Mr. Jack – Kampus
18:15 Superprint – Robin Marketi 0-24
18:50 NaturaVita – Tiskara Dikopa MC Plus
19:30 ePodravina – Superprint
Veterani comfort
20:10 Inducta++/eMerkato – NK Lipa
20:50 NK Tomislav Drnje – CB 048/Pizzeria Fokus

Petak, 28. prosinca
Veterani comfort
16:30 Amadeus – Active Commerce
Veterani pro
17:05 CB Active – Mavik/Mesnice Martinjak
Seniori
17:40 Superprint – Elite Club Zipp Drnje
18:15 Vintage bar/Unijabeton – CB 048
18:50 ASO Ponos – NK Starigrad juniori
19:30 Boemi Kotoriba – Vintage bar/Unijabeton
20:10 ASO Ponos – Kampus
20:50 Sport Dolenec – CB Podroom

Subota, 29. prosinca
Seniori
15:00 ASO Ponos – Playbox Mr. Jack
15:35 Garanta – Radio Drava/Drava.info/CB 048
16:10 MNK Črešnjevo – Oštrek gradnja/CB Marocchino
16:50 Garanta – Centar Škudar
17:30 MNK Črešnjevo – Stars 2002
18:10 Radio Drava/Drava.info/CB 048 – Centar Škudar
18:50 MOD gradnja – RTV servis Dolenec
19:30 Ritz Club – Gravitacijske kotrljače
Veterani comfort
20:10 Active Commerce – Završni radovi Šime/Restoran Zrinski
Seniori
20:50 Ritz Club – CB Still MNK Klub 75 Kotoriba

Nedjelja, 30. prosinca
Veterani pro
15:00 NK Graničar – Mavik/Mesnice Martinjak
15:35 IPA Zagreb – Sivec Trans
Seniori
16:10 Elite Club Zipp Drnje – ePodravina
16:50 CB Kakadu Križevci – Auto Florijanić
17:30 Tupek Auto – Boemi Kotoriba
18:10 Auto Florijanić – RTV servis Dolenec
18:50 Tupek Auto – CB 048
19:30 MultiStar – Replay Križevci
20:10 Ritz Club – CB Best
20:50 MultiStar – Sport Dolenec

Srijeda, 2. siječnja
Veterani comfort
16:00 Legrad – CB 048/Pizzeria Fokus
16:35 Završni radovi Šime/Restoran Zrinski – NK Lipa
17:10 Inducta++/eMerkato – Amadeus
Seniori
17:45 Big Bang/Cammeo Team – Active juniori
18:20 Agro kuća vrtni centar – Radio Drava/Drava.info/CB 048
18:55 Big Bang/Cammeo Team – Artmetali MNK Junajted
19:30 Pop Corn Šakić – MNK Črešnjevo
20:10 MNK Cvjetno/Poliklinika Milojević – Feniks
20:50 MultiStar – CB Podroom

Četvrtak, 3. siječnja
Veterani comfort
16:00 NK Tomislav Drnje – Castrum
Seniori
16:35 123design.co – Big Bang/Cammeo Team
17:10 MOD gradnja – Auto Florijanić
17:45 Pop Corn Šakić – Oštrek gradnja/CB Marocchino
Veterani pro
18:20 OPG Radiček & Niko Trade – CB Active
Seniori
18:55 Pop Corn Šakić – Stars 2002
19:30 Vintage bar/Unijabeton – Tupek Auto
20:10 MNK Cvjetno Poliklinika Milojević – Pulse Night Bar Stock d.o.o.
20:50 MNK Cvjetno Poliklinika Milojević – Burger & Grill Bar No. 1

Petak, 4. siječnja
Seniori
16:00 OPG Rašanec/Slatina/CB Laverna – www.kudumija.hr
Veterani pro
16:30 CB Active – NK Graničar
Veterani comfort
17:05 NK Lipa – Active Commerce
17:40 Završni radovi Šime/Restoran Zrinski – Inducta++/eMerkato
Veterani pro
18:15 Apios/CB Loop – IPA Zagreb
18:50 Lakrdijaši/B Unique – NK Radnik Križevci
19:30 Apios/CB Loop – Sivec Trans
Veterani comfort
20:10 CB 048/Pizzeria Fokus – Castrum
20:50 Romantičari – Legrad

MEMORIJAL PROF. BRANIMIRA JEDVAJA 2018./19. – RASPORED
Srijeda, 26. prosinca
Mlađi pioniri
9:00 OŠ “Đuro Ester” – OŠ “Antun Nemčić Gostovinski”
9:20 NK Starigrad – NK Radnik Križevci
9:40 NK Podravina 1 – NK Tomislav Drnje
10:00 NK Slaven Belupo 2007. – OŠ “A. N. Gostovinski”
10:20 OŠ “A. N. Gostovinski” – NK Starigrad
10:40 NK Slaven Belupo 2006. – OŠ “Đuro Ester”
11:00 NK Tomislav – OŠ „A. N. Gostovinski“
11:20 NK Podravina 1 – NK Slaven Belupo 2007.
11:40 NK Starigrad – NK Slaven Belupo 2006.
12:00 NK Radnik – OŠ “A. N. Gostovinski”
12:20 NK Slaven Belupo 2007. – NK Tomislav Drnje
12:40 OŠ “A. N. Gostovinski” – NK Podravina 1
13:00 NK Slaven Belupo 2006. – NK Radnik Križevci
13:20 OŠ “Đuro Ester” – NK Starigrad
13:40 OŠ “A. N. Gostovinski” – NK Slaven Belupo 2006.
14:00 NK Radnik Križevci – OŠ “Đuro Ester”

Subota, 29. prosinca
Mlađi i stariji pioniri
9:00 NK Podravina 2 – NK Mladost
9:20 NC Sveti Đurđ – NK Graničar
9:40 OŠ “Braća Radić” – NK Mladost
10:00 NK Slaven Belupo 2005. – NK Tehničar
10:20 NK Mladost Molve – NC Sveti Đurđ
10:40 OŠ “Braća Radić” – NK Podravina 2
11:00 NK Mladost – NK Tehničar
11:20 OŠ “Braća Radić” – NK Slaven Belupo 2005.
11:40 NC Sveti Đurđ – OŠ “Braća Radić”
12:00 NK Graničar – NK Mladost
12:20 NK Slaven Belupo 2005. – NK Mladost
12:40 NK Tehničar – OŠ “Braća Radić”
13:00 OŠ “Braća Radić” – NK Graničar
13:20 NK Podravina 2 – NC Sveti Đurđ
13:40 NK Mladost – OŠ “Braća Radić”
14:00 NK Graničar – NK Podravina 2

Nedjelja, 30. prosinca
Stariji pioniri
9:00 NK Slaven Belupo 2004 – Miškinovci
9:20 OŠ “Đuro Ester” – OŠ “A. N. Gostovinski”
9:40 Bjelovarski dječaci – NK Graničar 2
10:00 MNK Novi Marof – NK Starigrad
10:20 NK Podravina – WDF
10:40 NK Graničar 1 – Comfort
11:00 Miškinovci – OŠ “A. N. Gostovinski”
11:20 NK Slaven Belupo 2004. – OŠ “Đuro Ester”
11:40 NK Graničar 2 – NK Starigrad
12:00 Bjelovarski dječaci – MNK Novi Marof
12:20 WDF – Comfort
12:40 NK Podravina – NK Graničar 1
13:00 OŠ “Đuro Ester” – Miškinovci
13:20 OŠ “Antun Nemčić Gostovinski” – NK Slaven Belupo 2004
13:40 MNK Novi Marof – NK Graničar 2
14:00 NK Starigrad – Bjelovarski dječaci
14:20 NK Graničar 1 – WDF
14:40 Comfort – NK Podravina

 

čitam...
Loading...