Subota, 20. travnja 2024.
A-2 liga Sjever

Očekivane pobjede vodećih, Đurđevčani slavili u ljepotici kola
O

Do kraja sezone ostala su još samo dva kola, no konačni rasplet još je daleko. Borba za naslov vodit će se do zadnje minute posljednje utakmice. Međimurje i dalje drži sam vrh, no Grafičar i Radnik spremno čekaju.

Dva kola prije kraja prvenstva vodeći trojac ne posustaje. Prvoplasirano Međimurje slavilo je u Križevcima, drugi Radnik u Koprivnici, a ludbreški Grafičar na svome je parketu bio uvjerljiv protiv Petra Zrinskog. Sve tri momčadi stvorile su prednost od najmanje trideset koševa, pokazavši još jednom svoju dominaciju u A-2 ligi.

Nakon prošlotjednog poraza od Ludbrežana, na pobjedničke staze rutinskom pobjedom u Ivancu vratio se Podravac. S 11 pobjeda Virovci drže četvrtu poziciju, s bodom više od Bjelovara.

U Bjelovaru je gostovala đurđevačka Mladost i neočekivano stigla do pobjede. Obje su ekipe ubacile preko sto koševa, no u završnici susreta bolje su se snašli Đurđevčani.

A-2 LIGA SJEVER, 16. KOLO:

Ivančica – Podravac 74:92, Križevci – Međimurje 52:83, Koprivnica – Radnik 62:92, Bjelovar – Mladost 101:105, Grafičar – Petar Zrinski 114:81.

REDOSLIJED: 1. Međimurje 30, 2. Grafičar 29, 3. Radnik 29, 4. Podravac 27, 5. Bjelovar 26, 6. Ivančica 22, 7. Petar Zrinski 22, 8. Mladost 21, 9. Koprivnica 17, 10. Križevci 17.

RASPORED A-2 LIGA SJEVER, 17. KOLO:

27./28. veljače: Grafičar – Bjelovar, Petar Zrinski – Ivančica, Podravac – Koprivnica, Radnik – Križevci, Međimurje – Mladost.