Odbojka na pijesku // Kovačević i Ovčina slavile na Cerinama
O

U napetom finalu ženskog turnira odbojke na pijesku Cerine Studena Open, koje je bilo odlično popraćeno od strane gledatelja, sastale su se Martina Kovačević/Ivana Ovčina i Kristina Knezović/Božena Čulo.

Martina Kovačević i Ivana Ovčina bile su uspješnije te su se okitile laskavom titulom osvajača turnira. Utakmica je završila rezultatom 21:17, 21:19.

– Sama atmosfera i organizacija su za svaku pohvalu. Sviđa nam se i to što je pored bazena tako da smo svaku priliku iskoristile za kupanje i osvježenje. Nadam da će sljedeće godine biti još bolje, te da će se samim time privući više profesionalnih ekipa, jer turnir ima svoju tradiciju i potencijal postati stalna postaja prvenstva Hrvatske. Svaka čast organizatorima na trudu i vidimo se na Cerine Openu 2015. – rekla je Ivana Ovčina koja sutra putuje u Cipar na Svjetsko juniorsko prvenstvo do 21 godinu.

Treće mjesto osvojila je ekipa Sara Petak/Ana Stanković koje su pobijedile ekipu Ana Novak/Sanda Novak. Naime, meč je završio 21:15, 21:14.

Detalj s turnira // Foto: Bazeni CerineOrganizator, G.K.P.Komunalac uspješno je odradio sve potrebne zahtjeve pa se nada da će biti domaćin i sljedeće godine.

Prva tri mjesta ekipama su donijele medalje, pehare i poklon pakete partnera turnira Podravke d.d. U ova dva dana igrana je odlična odbojka, bilo je tu puno odličnih ekipa u ženskoj konkurenciji koje su se borile za laskavu titulu osvajača turnira.

Organizatori su posebno zahvalili Grgi Trimčevskom iz HSOP-a te Miroslavu Vabecu i Rajku Kolareku iz KOP Čakovca koji su pružili podršku te podigli ovaj turnir na višu razinu.

KOMPLETNI REZULTATI

ŽUPANIJSKE LIGE

Uzdrmani Đelekovčani u derbiju dočekuju prvoplasirane Picoke, Novovirovci se nadaju novoj pobjedi protiv Vojakovčana

Uskrsni vikend donosi i nova uzbuđenja na nogometnim travnjacima diljem županije, a derbi 16. kola Prve županijske lige igra...