žkk koprivnica

Odigrale dvije utakmice s polovičnim uspjehom
O

Donosimo vam novosti iz ŽKK Koprivnica koji je odigrao dvije utakmice.

ŽKK KOPRIVNICA    :     ŽKK ZAGREB  54 : 76 ( 18 : 20, 15 :13, 14 : 19, 7 : 24 )

ŽKK Koprivnica:

Šestak 16 , D. Laljek 16 ( 2 x 3 ) ,K. Vida 11 ( 1 x 3 ) , V. Čehok 4 ,J. Triplat 4 ,G. Šestak , D. Kovačić 3 , A. Križan , S.Delimar , M. Kapetanić Trener: D.Betlehem

ŽKK ZAGREB:

Rezo 23 ,B. Kožuljević 15 ( 1 x 3 ) ,M.Soldo 15 , M. Jerković 10 , N. Tičac 7, U.Crnjak 1 , M. Bilić-Pavlinović , M. Breber , E. Zdunić , M. Puntar 5 ( 1 x 3 ) Trener: Gj.Simon

U 13. kolu A2 ženske lige, ekipa Žkk Koprivnice izgubila je kod kuće utakmicu od ekipe Žkk ZAGREB, rezultatom 54 : 76 . Domaća ekipa pružila je izuzetno jak otpor drugoplasiranoj ekipi lige i odolijevala gotovo 35 minuta , a onda su 2-3 odluke sudaca , malo bolest i najviše pogreške domaće ekipe usmijerile utakmicu u korist gošći. Za dobiti ovaj profil ekipe treba barem 5 igračica s dvoznamenkastim učinkom , a domaća ekipa  Žkk Koprivnice, ih je imala samo 3 ,Katarinu Vidu (11 koševa , 1 x 3), Doroteju Laljek (16 koševa , 2 x 3) i Valentinu Šestak (16 koševa), koje su bile najbolje i najefikasnije na terenu .

S utakmice protiv Zagreba // Foto: ŽKK Koprivnica

Natjecanje : Z – 16 liga, Mjesto: Koprivnički Bregi, Datum: 12.02.2017.

ŽKK Bregi     :      ŽKK Koprivnica  41 :  71  ( 7 : 10 ; 11 : 21 ; 5 : 16; 18 : 24 )

ŽKK Bregi:

I.Jakupec , A.Krstanović , J.Vrban 9 ( 1 x 3 ) ,V.Bartolović 2 , L.Kovačić 13 ( 1 x 3 ) , L.Talan 2 , K.Široki , L. Bunić 4 , M.Puž 2, K.Krstanović 1 Trener : Marijo Krstanović

ŽKK Koprivnica :

J.Triplat 14, V.Žauhar Henezi  1, M.Kapetanić , A.Čavljak 2 , D.Laljek 43 ( 5 x 3 ), M.Granželić , S.Delimar 4 , D.Kovačič  7 , K.Šerbetar Trener : Damir Betlehem

Kadetkinje ŽKK Koprivnica uvjerljivo su pobijedile košarkašice ŽKK Bregi sa 71 : 41 na gostovanju u Bregima  i istaknule ozbiljnu kandidaturu za prvaka Z 16 lige. Utakmica je od početka išla na stranu Koprivničanki koje su iz četvrtine u četvrtinu igrale sve bolje i dizale razliku. U utakmici se najviše istakla Doroteja Laljek  ( 43 koša , 5 x 3 ), ali i druge igračice su tome pridonijele kroz dobru obranu i pravodobne asistencije.

SLAVEN BELUPO NAKON STANKE DOČEKUJE OSIJEK

U sastavu Farmaceuta će biti i ugandski napadač Abdu Lumala, Ferenčina: Siguran sam da ćemo pobijediti Osijek, a špekulacije o mojoj smjeni ne želim...

Slaven Belupo nakon reprezentativne stanke u novom je kolu HNL-a sutra, u petak u 18 sati na Apašu domaćin...