badminton

Odlični rezultati mladih badmintonaša u Novskoj
O

Lovro Matovina je sa svojih 6 godina igrao u konkurenciji mlađih poletaraca do 9 godina i osvojio prvo mjesto i zlatnu medalju.

U Novskoj je u subotu 25. veljače 2017. godine održano III. kolo REGIONALNOG KUPA za podmladak u badmintonu. Na turniru je nastupilo 62 igrača iz šest klubova.

Boje badmintonskog kluba Koprivnica branili su Lovro, Nika i Anja Matovina, Linda Terzić i Mihael Pjatakov.

Nika Matovina je u konkurenciji mlađih kadetkinja do 13 godina osvojila drugo mjesto u pojedinačnoj konkurenciji i drugo mjesto u konkurenciji parova sa Lindom Terzić.

Anja Matovina je u konkurenciji kadetkinja do 15 godina osvojila drugo mjesto u pojedinačnoj konkurenciji i drugo mjesto u konkurenciji parova sa Nikom.