školska godina 2018./2019.

ODLIKAŠI Evo tko su budući znanstvenici i doktori iz koprivničke OŠ Braće Radić

17:00h
0
Osnovna škola "Braća Radić" // Foto: www.koprivnica.hr
Foto: arhiva

POPIS UČENIKA KOJI SU ŠKOLSKU GODINU 2018./2019. ZAVRŠILI S ODLIČNIM USPJEHOM U OŠ BRAĆE RADIĆ


1.a, razrednica Snježana Janjić

Andrej Cimerman, Filip Ećimović, Ana Flajs, Marko Golubić, Stephany Hemetek, Josip Horvat, Nico Horvat, Ivana Hrženjak, Mihael Jošt, Luka Kolar, Klara Krajina, Jan Kropek, Marko Matotan, Mia Novak, Ljupka Patrčević, Nastasja Plahinek, Dorian Ružić, Elena Lara Ružić, Fran Skelin, Dina Varović, Petar Vedriš, Lea Zadravec, Erik Žeželj

1.b, razrednica Ljubica Levak

Rafaela Marija Begović, Luka Bukvić, Petar Domanovac, Zara Gložinić, Lorena Habek, Vito Hećimović Horvat, Emanuel Kajić, Sara Kos, Lea Kostić, Bea Litvić, Lovro Pintar, Josip Lukačin, Dora Matijaško, Ella Oroz, Magdalena Rašić, Ronin Ruk, Luka Šimunić, Petar Širić, Lota Škrinjar, Ida Vuk

1.c, razrednica Vesnica Mlinarić

Tea Bosman, Dora Bradić, Ena Čičin-Mašansker, Zana Čičin-Mašansker, Zara Ferenčić, Marta Gregurina, Ivan Kučko, Vito Lončar, Lorena Markušić, Gloria Matošić, Luka Nemeček, Miran Nikolić, Hana Pogačić, Vilim Poljak, Ivano Popijač, Tija Požgaj, Jakov Prvčić, Rafael Ritoša, Leona Salajpal, Doris Zalar, Helena Zalar, Fran Židov

1.d, razrednica Sanja Kovačić

Dora Brgles, Martin Budna, Noa Cvetanović, Fran Delimar, Ema Giner, Helsing Grahovac, Maja Horvatić, Cecilija Jambrek, Leona Kelek, Gabrijel Krstanović, Katarina Kučić, Luka Manjić, Filip Martinaga, Ivan Ostrički, Klara Petrić, Lara Tomjek, Benjamin Tot, Lucija Veh, Tijana Vrabec

1. razred PŠ Starigrad, razrednica Maja Solina

Lucija Andrić, Marija Belčić, Lana Benkek, David Buzuk, Lucija Držanić, Arian Golubić, Marija Husić, Lovro Jendric, Ella Klasić, Damjan Knapić, Klara Krnjak, Vinka Maksimović, Melanie Maljak, Mika Nedić, Tena Šipek

1.razred PŠ Bakovčica, razrednik Radovan Knežević

Leon Priselec

2.a, razrednica Vesna Petrušić

Mihael Čavić, Vedran Čorić, Matija Dukić, Stella Flis, Franka Grgac, Janja Grgac, Ivan Jagušić, Antun Kovač, Ema Kovačić, Domagoj Krapinec, Eva Krznarić, Lucija Kučko, Marija Maričić, Noah Namestnik, Lorena Novak, Tena Pavlović, Vedran Rašan, Mislav Skvaža, Petar Slavinić, Lara Šajković, Vilim Štubelj, Ali Üstündag, Petar Vadlja

2.b, razrednica Ksenija Bukvić

Petar Babić, Ema Bosak, Manuela Đundić, Petrik Erega, Nina Harmadi, Ivan Hlebec, Iva Horvat, Ivano Hrupec, Jan Ivačić, Emili Jurenec, Marko Krstitović, Tomi Loparić, Magdalena Lovrenčić, Veronika Lovrenčić, Viktoria Međimorec, Teo Munić, David Peroš, Korana Perošić, Sara Posavec, Antun Povijač, Jan Sabol, Lucija Vrban, Nikola Žganec

2.c, razrednica Kristina Brozović-Netrebašić

Lukas Barčanec, Marko Brlečić, Ana Beatriz do Carmo Garaj, Edita Dolenec, Dorotea Feljak, Klara Golubić, Natali Jelović, Leona Koprek, Vinko Kušenić, Ivan Međimorec, Martin Petrović, Ema Puhač, Nikola Luka Radolić, Tino Ritoša, Nika Sabolić, Luna Smiljanić, Ella Tomašić, Oliver Vedriš, Tesa Vuković

2.d, razrednica Narcisa Kolar

Leon Balog, Karla Baranić, Ivan Cvetković, Ema Friščić, Andrija Gabaj, Katja Galović, Tara Huzak, Luka Matotan, Nikolina Peti, Lorena Prečanica, Andrija Puklek, Elena Rajkovača, Korina Rogić, Sara Sokač, Luka Širić, Borna Šumiga, David Šuster, Gabriel Tušek, Fran Vedriš, Leon Virag

2. razred PŠ Starigrad, razrednica Jelena Bistrović

Gabrijel Bašić, Jana Flegarić, Rea Galinec, Lana Grudić, Damjan Hemetek, Fran Ištvanović, Luka Jug, Karla Kolarek, Marko Kukelščak, Dorotea Ledinski, Gabriel Mađerić, Manuel Pavešić, Lovro Pavičić, Teo Prikaski, Nikol Rajn, Fran Šisl, Ana Vraga, Marko Varga, Sara Varga, Ozren Varvir

2. razred PŠ Bakovčica, razrednik Radovan Knežević

Mateo Musić, Ema Logar

3.a, razrednica Dragica Ljubić

Borna Švenda, Dora Sočev, Toni Sambol, Dino Sambol, Vida Ruđic, Matija Perović, Marko Periša, Matej Markovinović, Noa Ljubić, Luka Loparić, Karla Lazić, Ana Kumek, Karla Kenđel, Matija Horvat, Luka Evačić, Doroteja Boroša

3.b, razrednica Marija Petras

Roko Belković, Larisa Blažeković, Jana Brgles, Marija Jembrek, Sara Lončarić, David Lupinski, Dorijan Matijaško, Sara Mikulić, Ana Klara Mohenski, Vanja Pintar, Luka Radić, Zara Rupčić, Petar Rušak, Dino Smrečki, Alma Tulek, Lea Vugrin, Laura Žganec

3.c, razrednica Edita Sinjeri-Štefanek

Anja Horvat, Katja Jakopec, Antea Jelović, Leda Kolar Žilić, Karlo Koštarić, Dora Kušenić, Matej Matica, Iris Merc, Luka Novak, Tomislav Pobi, Marin Sabol, Karlo Šarčević, Laura Šifkorn, Karlo Tratnjak

3.d, razrednica Ines Turk

Una Bebek, Krsto Blažinec, Lucija Ferčec, Teo Ferenčak, Amadea Filipović, Mia Gregurina, Patrik Habek, Evolet Horvat, Maša Miloš, Nikola Njegovec, Dominik Prosenjak, Gabrijela Rašić, Erin Strah, Dora Šestan, Ana Šoštarić, Dominik Vorih

3. razred PŠ Starigrad, razrednica Ana Tot

Juraj Aščić, Nika Belušić, Lara Blažek, Lukas Bobovec, Ivana Češnjaj, Dominik Dlesk, Fran Fazlić, Martina Glavak, Hana Grošek, Martin Hegedušić, Patrik Hrenić, Tomas Kičinbaći, Maša Klačinski, Lovro Medvarić, Teo Mergeduš, Lana Rajn, Lucija Stubičar, Franka Žufika

3. razred Pš Bakovčica, razrednik Radovan Knežević

Lucija Markeš, Petra Priselec

4.a, razrednica Senka Pavković

Valeria Dolenec, Lara Galinec, Troistan Gluhaković Talan, Roko Imbriovčan, Filip Jurlina, Lovro Kovačić, Leopold Ladan, Marina Markotić, Veronika Mikotić, Luka Mikulić, Gabriel Piliček, Filip Salajec, Hana Stanković, Maksim Vilić

4.b, razrednica Dubravka Krejčir

Karlo Balog, Korinna Horvat, Marta Kukec, Veronika Kušenić, Damjan Osonjački, Lana Ostrički, Jan Petrović, Patrik Pintar, Zita Sokač, Lara Šafar, Melani Vrbnjak, Lovro Vuk, Kaja Vuković

4.c, razrednica Ljiljana Pavleković

Lea Čavić, Lovro Đukin, Leon Guslov, Lea Horvat, Lovro Ivančan, Vinko Kučić, Martin Lončarić, Antonio Lovrek, Ivan Lovrek, Ester Merc, Rea Nemec, Klara Premec, Jana Senjan, Eva Šanjić, Ivan Šimčić, David Vegh, Laura Vrban, Rea Vuković

4.d, razrednica Renata Blažinec

Marta Canjuga, Antonio Cimerman, Martin Domanovac, Josip Ećimović, Martin Fegeš, Mika Friščić, Lana Kniplić, Katja Koščak, Paula Kovačić, Nika Lončarić, Matej Lovrenčić, Manuela Mađerić, Matko Marković, Barbara Mihalić, Karlo Nemeček, Fran Pavlović, Noel Piskač, Rafael Polak, Josip Suvalj, Larisa Šarec, Roko Šarić, Sven Štefanec, Mihael Šulj

4.razred PŠ Starigrad, razrednica Melita Pintarić

NIka Đurec, Anela Hemetek, Iva Hlevnjak, Stela Ivančević, Ivan Ledinski, Nick Lončar, Noa Notersberg, Filip Pomahač, Ana Stubičar, Rajna Tot

5.a, razrednik Velimir Fijok

Matej Baranić, Rea Bebek, Matej Bukvić, Rozalija Kokša, Matija Kolarić, Viktorija Markešić, Chiara Markić, Nika Mijatović, Ivano Miloš, Sara Piskač, Anamarija Prlog, Erika Prlog, Vito Ruk, Nika Šifkorn

5.b, razrednica Danijela Ban

Korana Grgac, Antonio Habajec, Teo Hanžeković, Ella Kolar, Lorena Kolar, Ema Kresonja, Matea Pintarić, Lana Smrečki, Tin Kolarić, Luka Sremec, Elena Šijak, Paula Škrobar, Nikolina Isabella Marija Van Bregt, Ivana Vincek, Magdalena Zovko

5.c, razrednik Slađan Mustač

Matias Furjan, David Galinec, Patricio Kos, Katja Križaj, Luna Kuzmić, Gabrijel Mijatović, Martin Petrić, Lana Ravnjak, Vanesa Žganec

5.d, razrednica Darija Krušelj

Lovro Golubić, Mia Krofl, Filip Marković, Petar Megla, Ema Mihac, Filip Tokić

5.e, razrednica Jasmina Markić

Borna Androtić, Helena Betlehem, Ines Betlehem, Luka Brunec, Martina Forjan, Dino Ivančić, Leoni Jelčić, Petar Jug, Marin Milošević, Dorijan Skelin, Ivan Veh, Tara Vrabec

6.a, razrednica Kristina Bunić Lovrek

Leo Bradić, Tara Đelekovčan, Josip Harambaša, Patrik Jagustin, Josipa Jušić, Emanuel Kolar, Lana Srbiš, Tara Tetec

6.b, razrednica Štefica Šambula Premec

Lucija Horvat, Lana Huzak, David Rušak, Cemal Üstündag

6.c, razrednica Marijana Lokotar

Ivan Josipović, Lara Mikulinjak, Dora Novkinić, Rajna Perošić, Laura Sović, Sandra Tot

6.d, razrednica Anica Vučeta

Lovro Evačić, Paulina Figač, Matija Mohenski, Mihael Šestak, Viktorija Vuković, Lara Zvonar, Jan Županić

6.e, razrednica Ines Vađunec

Lukrecija Bosman, Lucija Đukin, Damjan Koštarić, Jakov Koštarić, Lana Perić, Mihael Pjatakov, Magdalena Požgaj, Marko Šarić, David Udovičić

7.a, razred razrednica Ana Jelić

Karlo Đurđ, Paola Ferenčić, David Markušić, Ana Međimorec, Tončica Novogradec, Filip Pezelj, Petra Plemeniti, Gabrijela Zagorščak

7.b, razrednica Mara Grašić

Karlo Ban, Elizabeta Evačić, Marija Gašparić, Dorijan Habajec, Gabrijel Jošt, Martina Petrović, Ida Rupčić, Niko Sertić, Tara Šambar

7.c, razrednica Nina Martinković

Patricija Dlesk, Magdalena Grudić, Jan Novak, Žana Šipek, Adrijan Vuletić

7.d, razrednik Nikola Cik

Lucija Delimar, Ina Grivić, Fran Henezi, Lorena Martina Kokša, Fran Krapinec, Ana Krsnik, Nika Mouratidis, Maria Loreta Periša, Tara Savić, Anja Slavinić, Enea Šepec

7.e, razrednica Ivana Flajs

Ella Carek, Fran Filipović, Jan Jagušić, Nikola Kušek, Petar Senjan, Petar Sočev, Ella Vrabelj

8.a, razrednica Mirjana Sušilović

Petra Habdija, Jakov Hemetek, Leonarda Ilišin, Josip Mikulić, Hana Rajtarić, Ema Vinković

8.b, razrednica Irena Hontić-Pranić

Paula Cirkvenec, Ivan Deković, Klara Đukin, Lucas Gečić, Nicole Golubić, Tristan Guslov, Katarina Kerečin, Vito Periša, Danea Rakita, Martin Sović, Jan Vrabec

8.c, razrednik Antonio Stipan

Ana Benšić, Antonio Kovačić, Valentina Kuhar, Kaja Kukić, Nina Njegovec, David Petika, Lorena Sabolec, Mia Sremec

8.d, razrednica Andreja Lukačić Franjić

Noah Betlehem, Marko Crnković, Zara Grbeš, Marta Jembrek, Petar Šimun Mihac, Morna Mikačić, Reik Puhek, Ivan Sinjeri

8.e, razrednica Tanja Galić Bermanec

Patricija Hlevnjak, Lucija Kolar, Emi Kukec, Mihaela Mikulec, Lovro Priselec, Antea Sabolić, Verena Veličan

čitam...