hals

Orešić zlatni na pojedinačnom prvenstvu u krosu u Zaprešiću, Korošec i Ištvan srebrni, E. Sever brončana
O

U Zaprešiću je u nedjelju održano pojedinačno prvenstvo HALS-a u krosu, na kojem su koprivnički atletičari i atletičarke ponovno postigli vrlo dobre rezultate. U jakoj konkurenciji osvojili su četiri medalje, od toga po jednu zlatnu i brončanu i dvije srebrne.

Najsjajniju medalju oko vrata stavio je senior Oliver Orešić, koji je poharao konkurenciju u utrci na 6000 metara.

Srebrne medalje osvojili su limači Tino Korošec u utrci na 600 metara i godinu dana stariji Teo Ištvan na 800 metara, dok se broncom može pohvaliti Ella Sever, koja je treća završila utrku na 600 metara u kategoriji limačica 2013. godište.

Na prvenstvu u krosu, inače, nastupilo je desetak mladih koprivničkih atletičara.

Orešić na najvišem postolju // Foto: AK Koprivnica