incidentan je bio i Milić iz Močila

Osvitov Andrić glavnom sucu psovao majku, dobio crveni pa ga nazvao smećem, a sada ga je kaznio disciplinski sudac
O

Epilog svega jesu tri utakmice kazne koje je zaradio Andrić, te tako neće moći pomoći svom Osvitu u nastavku prvenstva.

Travnjak Miklinovca ove je subote bio poprište nogometnog dvoboja domaćeg Miklinovca i gostiju iz Đelekovca, nogometne momčadi Osvita. Susret drugog kola Prve ŽNL završio je naoko uvjerljivom pobjedom gostiju 0-3, a zabijali su Glavak (2) i Paradžik.

Na utakmici gdje je glavni sudac bio Tomislav Hlevnjak podijeljeno je sedam žutih kartona i jedan crveni. Ovaj najstroži, crveni, dobio je Claudio Andrić koji nastupa za Osvit iz Đelekovca. Isključenje je zaradio u 73. minuti, a u službenom zapisniku kao razlog navedeno je vrijeđanje glavnog suca.

– J… ti mrtvu mater u p…. – bile su riječi kojima je Andrić ‘počastio’ suca koji mu je odmah pokazao direktan crveni karton. U trenutku incidenta gosti su vodili 0-2.

Tu stvarima nije bio kraj, navodi delegat u izvještaju utakmice.

Igrač gostiju br. 4 (Andrić) nakon isključenja rekao je glavnom sucu ”j… ti pas mater, smeće jedno vidjet ćemo se’‘ – dodao je Andrić i tako si dodatno otežao situaciju.

S istom kaznom prošao je i Alen Milić koji je ovog vikenda nastupao za Močile u gostujućem susretu u Mokricama Miholečkim kod Hrvatskog bojovnika. Kako stoji u izvještaju delegata, Milić je isključen zbog nasilništva, odnosno udaranja glavom o glavu suparničkog igrača, prijetnji i psovanja.

Navodi se kako je igrač izgovorio sljedeće riječi:

– Majku ti krvavu j…. ubit cu te smeće jedno – riječi su Milića za koje je dobio tri utakmice kazne

SLAVEN BELUPO NAKON STANKE DOČEKUJE OSIJEK

U sastavu Farmaceuta će biti i ugandski napadač Abdu Lumala, Ferenčina: Siguran sam da ćemo pobijediti Osijek, a špekulacije o mojoj smjeni ne želim...

Slaven Belupo nakon reprezentativne stanke u novom je kolu HNL-a sutra, u petak u 18 sati na Apašu domaćin...