6.3 C
BK Rotor

I ovaj tjedan odlični rezultati Rotorovaca
I

Nino Berta još jednom je dokazao da je jedan od najboljih cestovnih vozača u državi i u kategoriji Master 30-39 odvozio je svoju najbolju utrku na ovom maratonu u vremenu 3:51 te osvojio izvrsno 38. mjesto u vrlo jakoj konkurenciji od 174 vozača.

Odlični vozači BK Rotor na 11. ALPE SCOTT MARATONU 2017 u Sloveniji

U nedjelju, 2. srpnja, u Kamniku kraj Ljubljane, održan je tradicionalni cestovni biciklistički maraton 11. ALPE SCOTT MARATON na kojem su nastupila i dvojica članova BK Rotor: Nino Berta i Branislav Buhić.

Jedan je to od najposjećenijih cestovnih amaterskih maratona u Sloveniji na kojem redovito nastupa nekoliko tisuća vozača i koji na stazi od 130 km i preko 2000 m ukupnog penjanja vodi vozače od Kamniških Alpi u susjednu Austriju i natrag. Vrhunska organizacija, zatvorena staza za promet, pratnja vozila i izvrsna podrška na okrijepnim stanicama mamac su za najbolje vozača iz okolnih zemalja.
Podijeljeni u dobne kategorije, svaki vozač ili vozačica mogli su se iskušati u vrlo jakoj konkurenciji.

Uspjeh je tim veći što je od svih hrvatskih vozača Nino stigao kao 2.

Branislav Buhić u konkurenciji Master 40-45 također je odlično odvozio svoje najbolje vrijeme 4:15 na maratonu i osvojio 67. mjesto u konkurenciji 180 vozača.
Također i Branislav je stigao kao 2. najbolji hrvatski vozač.

BK ROTOR projurio na 2. XCM PICOK mtb maratonu u Đurđevcu

U nedjelju, 02.07.2017., u Đurđevcu je održan 2. XCM PICOK, brdsko-biciklistički maraton u organizaciji BK Đurđevac na kojem su nastupili i članovi BK Rotor: Kristina Lukačević, Ozren Komlenac i Antonio Vidović.

Vozači su mogli birati između dviju staza, kraće od 45 km i 650 m ukupnog penjanja te duže od 70 km i 1100 m ukupnog penjanja.

Članovi BK Rotor-a projurili su objema stazama i premoćno ostavili konkurenciji iza sebe tako da se vraćaju svi s medaljama.

KRISTINA LUKAČEVIĆ, pobijedila je u konkurenciji žena na stazi od 45 km i zajedno s Ivanom Horvat podijelila 1. mjesto.

Na istoj stazi, u konkurenciji muškaraca, OZREN KOMLENAC osvojio je odlično 3. mjesto.

ANTONIO VIDOVIĆ odvozio je fenomenalno i ostavio konkurenciju iza sebe na dužoj stazi od 70 km i osvojio 1. mjesto.

Kako dobar look! Sviđa nam se sve na njoj, hlače i jakna su top, a jedan detalj obara

Iako je subota prošla u znaku sivih oblaka, sramežljivo sunce u prijepodnevnim satima pokazalo je svoju moć i "namamilo"...