Pan fest // Program proslave Praznika rada u centru Koprivnice

08:02h
0

P R O G R A M

1. SVIBANJ 2015. (PETAK)

7:00 do 8:45 – Budnica Puhačkog orkestra Grada Koprivnice, ulicama grada
8:45 do 9:10 – Glazbeno dobro jutro Puhačkog orkestra Grada Koprivnice, Zrinski trg
7:00 do 21:00 – „Sajam cvijeća”, izložbeno prodajna manifestacija, Trg bana Josipa Jelačića (od 01.05 – 03.05.)
8:00 do 22:00 – Luna park za mlade – igralište A. N. Gostovinski (od 01.05. – 03.05.)
8:00 do 21:00 – Stari zanati – u sklopu izložbe cvijeća (od 01.- 03.05.)
9:00 do 13:00 – Predstavljanje Old timer kluba „Biciklin” Koprivnica (ispred pivnice i preko puta kod stupa)

· Predstavljanje promidžbenog materijala Kluba

· Rekreativna vožnja gradskim biciklističkim stazama (cca 15 km)

· tehnički pregled, produženje registracija i registracija bicikala na Zrinskom trgu

· izložba starih bicikala na Zrinskom trgu

13:00 PRVOSVIBANJSKI GRAH – 4.000 besplatnih porcija građanima

10:00 -14:00 i 18:00 – 22:00 Grill ponuda po promotivnim cijenama – Podravka

17:00 – 19:00 – PROGRAM NA VELIKOJ POZORNICI

17.00 DJEČJI VRTIĆ SMIJEŠAK –PLESNA IGRAONICA-voditeljica Petra Gregur

17:10 DJEČJI VRTIĆ TRATINČICA – RITMIČKA IGRAONICA- voditeljica Jelena Matijaško

17:25 PLESNI STUDIO JUMP

17:40 FREESTAYLERICE

17:50 B_BOYING –BREAK DANCE

18:00 ETNO BEND FRANN

VEČERNJI PROGRAM

19:00 Silente

21:00 Jelena Rozga

Tijekom čitavog dana u gradskom parku postavljene su igraonice namijenjene djeci i mladima te Lino kreativna igraonica od 10:00 -12:00 i od 17:00 -19:00 sati.

2. SVIBANJ 2015. (SUBOTA)

7:00 do 21:00 – „Sajam cvijeća”, izložbeno prodajna manifestacija, Trg bana Josipa Jelačića (od 01.05 – 03.05.)
8:00 do 22:00 – Luna park za mlade – igralište A. N. Gostovinski (od 01.05. – 03.05.)
8:00 do 21:00 – Stari zanati – u sklopu izložbe cvijeća (od 01.- 03.05.)
10:00 -14:00 i 18:00 – 22:00 – Grill ponuda po promotivnim cijenama – Podravka

Tijekom čitavog dana u gradskom parku postavljene su igraonice namijenjene djeci i mladima

PROGRAM NA VELIKOJ POZORNICI

16:30 TAMBURAŠKI SASTAV:NETOPIRI

17:30 REZA FAHRENHEIT

18:10 PASSENGER ROUTINE-GIMNAZIJALCI

19:00 AQUSTIC TRIO – LUIGI, LAURA, MATIJA

20:10 PRALINE& FAST FOOD

21:45 THE BUGS

22:25 MOSKAU

23:10 NAGON

čitam...